Wpis z mikrobloga

@Makak87 jak ktoś jest ulany, to ewidentnie widać to i w ciuchach. Zresztą nikt normalny nie wrzuci ci zdjęć w bieliźnie na wykop, litości.

Prowadzisz ludzi i nie potrafisz stwierdzić czy ta osoba jest gruba czy nie? #!$%@? to współczuję twoim klientom xDDD nawet po nogach i rękach widać, że jest szczupła, chyba że ktoś jest ślepy albo chce się #!$%@?ć na siłę.
@podomka właśnie, zależy, ja przy 175cm i 52-3 kg miałam w szkole średniej ksywę anoreksja i byłam jechana przez wfiste, że mi dziwnie kości wystają xD

Ja wiem, że to jest wątek wyłącznie w celu wywołania gównoburzy, ale i tak xD
@Makak87 jak ktoś jest ulany, to ewidentnie widać to i w ciuchach. Zresztą nikt normalny nie wrzuci ci zdjęć w bieliźnie na wykop, litości.


Nie, nie widac.
Jak sie wrzuca zdjecia ktore maja CZEGOKOLWIEK dowodzic to niestety sie wrzuca w bieliznie. Zamieszczone zdjecie nie dowodzi niestety niczego i jako dowód nie moze i nie bedzie przeze mnie traktowane. Wystarczajaco czasu spedzilem na tinderze zeby wiedziec ze tego typu zdjecie dowodzi tyle co
@podomka właśnie, zależy, ja przy 175cm i 52-3 kg miałam w szkole średniej ksywę anoreksja i byłam jechana przez wfiste, że mi dziwnie kości wystają xD


Ja wiem, że to jest wątek wyłącznie w celu wywołania gównoburzy, ale i tak xD

@fuechsinn: No tak, 53 kg przy wzroście 175 to przecież niedowaga. Tak samo jak 50 kg przy wzroście 170, tez niedowaga. Ja ważąc te 50 kg naprawdę wyglądałam jak na
@fuechsinn:

laska

kto? gdzie? xD

Ile byście się nie produkowali, nie zmienicie rzeczywistości.

??? ONA WAŻY PONAD 70KG
PONAD!
To zdjęcie to jak wróżby z fusów... Ja też mogę zrobić sobie foto z "lepszej" dla mnie strony by okłamać aparat i będę wyglądać na umięśnionego koksa... Kiedy jesteś dość szczupły.
Takie foto nie robi na mnie wrażenia bo podobne widze na #tinder a później widać że laska która ma w profilu
@podomka najśmieszniejsze jest to, że jak wejdziesz we wpisy tych przegrywów, to publicznie masturbują się do zdjęć lasek z dużym biustem, szerokimi biodrami i udami i wystającymi tyłkami, które może i ważą 50kg, ale przy wzroście 150cm przy takiej krągłej figurze XD ale idą w zaparte, a jak zwrócisz im uwagę, to na pewno sama jesteś gruba xD tak, tak.
@podomka najśmieszniejsze jest to, że jak wejdziesz we wpisy tych przegrywów, to publicznie masturbują się do zdjęć lasek z dużym biustem, szerokimi biodrami i udami i wystającymi tyłkami, które może i ważą 50kg, ale przy wzroście 150cm przy takiej krągłej figurze XD ale idą w zaparte, a jak zwrócisz im uwagę, to na pewno sama jesteś gruba xD tak, tak.


@fuechsinn: W normalnym świecie kobiety ze wzrostem 170 waza z 55
@podomka: Czyli teraz ważysz 53 kg przy 170 cm? No i git, fajna waga. Czy ja gdzieś pisałem o tym, że ponad 50 kg przy jakimkolwiek wzroście to ulaństwo? No nie. Jesteś wysoka, więc 53 kg jest zrozumiałe. Jedyne z czego mam tu bekę to typy co mówią, że 175cm/75kg jest okej XD


@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Tam wyzej pisałeś, ze 50 kilo dla 170 jest ok. Ja ważąc 50 byłam chuda, dopiero
Tam wyzej pisałeś, ze 50 kilo dla 170 jest ok.


@podomka No bo jest okej. 53 kg również.

No nie wiem, teraz to ty wyprowadzasz jakieś dziwne reguły, że trzeba ileś ważyć przy danym wzroście, a jak ważysz 3 kg mniej to już tragedia XD

No nie moja droga, tak to nie działa. Rzeczywiście mogłaś wyglądać gorzej niż teraz jak miałeś te 3 kg mniej (ja ciebie nie widziałem, więc nie wiem),
@Makak87: Na mobile to cytowanie wychodzi dziwnie. Nie bardzo wiem o co chodzi xd teraz akurat mam stałego partnera 5 rok, ale wcześniej nie mialam problemu ze znalezieniem faceta na seks xd zwłaszcza, ze był już Tinder, wiec ruchanie nie mogło być prostsze xd
Tam wyzej pisałeś, ze 50 kilo dla 170 jest ok.


@podomka No bo jest okej. 53 kg również.

No nie wiem, teraz to ty wyprowadzasz jakieś dziwne reguły, że trzeba ileś ważyć przy danym wzroście, a jak ważysz 3 kg mniej to już tragedia XD

No nie moja droga, tak to nie działa. Rzeczywiście mogłaś wyglądać gorzej niż teraz jak miałeś te 3 kg mniej (ja ciebie nie widziałem, więc nie wiem),
@Makak87: Na mobile to cytowanie wychodzi dziwnie. Nie bardzo wiem o co chodzi xd teraz akurat mam stałego partnera 5 rok, ale wcześniej nie mialam problemu ze znalezieniem faceta na seks xd zwłaszcza, ze był już Tinder, wiec ruchanie nie mogło być prostsze xd


@podomka:
Chodzi o odpalanie argumentacji uzytkowniczki @fuechsinn ktora jedyne co potrafila w ramach argumentacji napisac to jakis wysryw o tym czym sie przegrywy jaraja. Tak jakby