Wpis z mikrobloga

Moja kobieta waży 63 kg przy wzroście 168cm Ja waże 66kg przy wzroście 173cm. Jest ładna, dobrze się ubiera, dba o siebie, ale czasami podczas seksu, przytualnia itd nie czuje tej kobiecosći, tej delikatnosci, uległości. Właśnie przez jej wage. Nie wygląda jak wieloryb, ale jest po prostu ulana. Nie ma zamiaru iść na siłownie, zbić trochę wagi, troche się wyrzeźbić. Uważa, że dobrze się czuje sama z sobą i okej, rozumiem. Ale też boli mnie trochę to, że między kobietą, a mężczyzną jest w naszym przypadku tylko 3kg różnicy. Czy to normalne, czy ja już wymyślam?

#zwiazki #mirkokoksy #silownia #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 28
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@uberGoy: wymyślasz. Mój różowy ma 60 kilo przy tym wzroście i już jest troszeczkę za chuda, zwłaszcza na udach i pupie. Je sporo, ale karmienie córki wszystko z niej wyciąga.
  • Odpowiedz
Kochany!
To normalne, że odwrotnie proporcjonalnie do wzrostu wagi (i wieku) kobiety nasz popęd seksualny maleje...
Musisz zadać siebie pytanie co z nią jest nie tak?
Piszesz tutaj, że już z nią rozmawiałeś na ten temat, dawałeś jasne sygnały, a ona nic sobie z tego nie robi, a nawet nie zgadza się z Tobą! To brak szacunku w stosunku do partnera. Niestety praktyka pokazuje, że jeśli ona dobrze się ze sobą czuje,
  • Odpowiedz
@uberGoy: To jest ciężki temat, bo niby masz prawo wymagac ale z drugiej strony ona sie bedzie z tym zle czula i moze poczuć obrzydzenie do swojego ciala. Niestety tak to wyglada w branzy fitnes. Fit laski obrzydza, jakby mialy byc ulane. I jak ja wprowadzisz na dobry tor, to moze stracic do ciebie zaufanie dopiero kolejny skorzysta z jej metamorfozy. Jakkolwiek do tego podejsc, to zrobisz jej raczej przykrość.
  • Odpowiedz