Wpis z mikrobloga

  • 7
@bialy_rycerz_pokoju: Prowadzi się bardzo pewnie, nawet przy wysokich prędkościach (200 km/h i auto dalej robi co chcesz, podmuch wiateu nie powoduje zawału serca). Fotele są nastawione raczej na trzymanie w zakrętach niż komfort, ale dają radę, męczący może być zagłówek mocno opadający, ale to raczej kwestia gustu, ojciec nie ma z tym problemu. Co do wyciszenia to nie powiem Ci bo kupiłem ze zmienionym wydechem i trochę buczy powyżej 130 km/h
  • 3
@PiotrFr: @Katiee: Zgadzam się, moc nie jest jakaś porażająca, odpycha się bardzo fajnie jednak do rasowych sportowców mu brakuje. Ale nie moc sprzedaje takie samochody, tylko zwinność. Takie samochody, przez swoją masę, pokonują zakręty z naprawdę dużą prędkością, jazda przez szykany to czysta przyjemność, a jak chcesz się pobawić to potrafią zaskoczyć bardzo łatwą w kontroli nadsterownością. A kiedy wracasz z toru do miasta, to spokojnie przejedziesz wąskie, miejskie uliczki
  • 0
@bartosaq: Wiedziałem w co się pakuję jak to kupowałem. Wcześniej miałem VW Scirocco i tam też było sztywno. Tutaj na - są jeszcze nieorginalne sprężyny, które obniżają samochód o 4 cm i są bardzo sztywne. Na wakacje będę zmieniał na oryginalne. Ale tak to to fakt, mieszkam na wiosce i dojazd jest przez dziurawą drogę - trzęsie srogo xD. Mi to nie przeszkadza, jestem jeszcze w miarę młody to nie zwracam
@dlomlo: mimo, że na co dzień jeżdżę dużo mocniejszym autem to z tęsknotą wspominam moje pierwsze auta jak Saxo VTS i 205 GTI. Tam się człowiek mógł nauczyć naprawdę dobrze jeździć. Moto też lubię tylko małe i zwinne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dlomlo: te Fiesty ST są świetne, mieszkając w UK użytkowałem taką przez kilka miesięcy tylko przedlift.

Pilnuj wymian oleju i sprawdzaj stan zawieszenia, reszta bezobsługowa.

W prowadzeniu najbardziej przypomina Focusa MK1, tzn lift off oversteer. Generalnie to genialny samochód. Gratuluję!
@dlomlo: Gratulacje miras, zdaje mi się że jeszcze pare dni temu oglądałem tę sztukę na otomoto. Podbije na priv za pół roku zapytać czy nie żałujesz zakupu i może również pójdę (a właściwie pojadę) tą drogą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie no 180 kucy przy takim autku to nie jest żle, chociaż apetyt rośnie w miarę jedzenia. Pewnie by na mnie robił wrażenie przez jakiś czas, teraz tylko 110 mam i czuj braki.


@Katiee: na wyspach kręcą to do 250. W tym samochodzie nie chodzi o prędkość na prostych, tylko o prędkość w zakrętach. On po prostu zapiernicza. Czasem jak sobie wezmę co niektóry zakręt 90* z odpowiednią prędkością, to po
@bialy_rycerz_pokoju: raczej bym się martwił o zawieszenie. Musisz mieć twardą dupę i zdrowy kręgosłup. To nie jest samochód na polskie drogi. Mi to nie przeszkadza, za to moja kobieta z chorym kręgosłupem płacze jak ze mną jedzie. ¯\_(ツ)_/¯

Samochód jest naprawdę TWARDY. Pod kołami czujesz najmniejszą nierówność.