Wpis z mikrobloga

@DigitalPasztet: A wiec dobrze. Jeszcze nie spotkalem takiej ktora by nie lubila. Nie lubia zazwyczaj na wlosy bo sie cholernie ciezlo zmywa potem. Ale mozna miec na to #!$%@?.
Wiec skoro juz ustalilismy ze kazda lubi. To wez sie nie #!$%@?. Ok?
Jaka bys nie znalazl to bedzie lubic. Kwestia podejscia.
Jutro mozesz zadac mi kolejne pytanie. Bede Twoim ekspertem, bieglym rzeczoznawca.
Umowa? (ʘʘ)(
@DigitalPasztet: Do tego czy znajdziesz czy nie to wrocimy jeszcze.
Ale dobrze. Umowa to umowa.
Do kiedy bedziesz chcial i do kiedy sie nie zabijesz odpowiem na kazde Twoje pytanie.
Jedno dziennie. Jesli chcesz zweryfikowac moja wiedze w tym temacie to zapraszam na priv.
Ale wolalbym zebys mi zaufal bez tego. Nie mam powodu Cie oklamywac. A mozesz mnie narazic na niedogodnosci pewne.
@DigitalPasztet: Zarabiam na karme dla psa, narkotyki i seks po narkotykach. Nie nooo prackuje w delegacji sobie bo gdzies trzeba przeciez. Pan Niemiec mnie wyslal zebym mu tam ogarnal tematy to ogarniam. Tym razem akurat Chiny. Czasem cos innego. Ale najczesciej Rosja.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niedobry: pytanie: jak ludzie się ruchają jak są zwykłą parą dopiero?, nagle ustalają że teraz będą się ruchać przy świetle i zaczynają całować i zdejmować ciuchy do gołej dupy tak poprostu i nikt się nie wstydzi i zwykłej babie się podoba że gołą cipą paraduje chłopu przed oczami?
To zalezy, Czasem trzeba do tego "gry wstepnej". Czyli calowania, przytulania i dotykania. A czasem "zwykla baba paraduje chlopu przed oczami z #!$%@? na wierzchu." Czasem sie to planuje, czasem juz naturalnie wiecie kiedy to bedzie, a czasem wystarczy ze ona myje podloge. Hihi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niedobry: Masz takiego normalnego penisa zdrowego jak wszyscy ludzie i możesz czuć się pewnym siebie sprawnym mężczyzną który może normalnie odbyć stosunek seksualny i nie musisz uciekać od ewentualnego kontaktu z kobietą?