Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój facet waży 66kg przy wzroście 173 cm. Ja waże 63kg przy wzroście 168 cm. Jest przystojny, dobrze się ubiera, dba o siebie, ale czasami podczas seksu, przytualnia itd nie czuje tej męskości, tej siły, dominacji. Właśnie przez jego wage. Nie wygląda jak wieszak, ale jest po prostu bardzo szczupły. Nie ma zamiaru iść na siłownie, przybrać na masie, troche się dobić. Uważa, że dobrze się czuje sam z sobą i okej, rozumiem. Ale też boli mnie trochę to, że między kobietą, a mężczyzną jest w naszym przypadku tylko 3kg różnicy. Czy to normalne, czy ja już wymyślam?

#zwiazki #mirkokoksy #silownia #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e19c5979ccb9000a8f02bc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 199
@s---k: ja mam 183 ale najlepiej czuje się w dolnych widełkach BMI czyli 69. Chodzę na siłownię biegam, ale na bank nie jestem umięśniony. Mam lekki zarys przykryty warstewka tłuszczu bo nie zamierzan rezygnować z restauracji czy fajnego jedzenia. Nie wyobrażam sobie zmieniać tego faktu a jak przytyje 5 kg bo święta czy coś to z miejsca czuje się źle ociężałe albo nie mogę wstać rano
@In_thrust_we_trust: zalezy gdzie ten tluszcz :p, poza tym waga bardzo malo mówi bo ktoś kto ma 66 kg moze wyglądać duzo lepiej niż mając 55 kg, liczą sie proporcje, budowa, figura itp., gusta są oczywiście różne wiadomo, i 66 kg przy moim wzroście to juz w granicach normy od 70 jest nadwaga, pokazalabym Ci foto zeby udowodnić ale zas by bylo ze atencja ;p