Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój facet waży 66kg przy wzroście 173 cm. Ja waże 63kg przy wzroście 168 cm. Jest przystojny, dobrze się ubiera, dba o siebie, ale czasami podczas seksu, przytualnia itd nie czuje tej męskości, tej siły, dominacji. Właśnie przez jego wage. Nie wygląda jak wieszak, ale jest po prostu bardzo szczupły. Nie ma zamiaru iść na siłownie, przybrać na masie, troche się dobić. Uważa, że dobrze się czuje sam z sobą i okej, rozumiem. Ale też boli mnie trochę to, że między kobietą, a mężczyzną jest w naszym przypadku tylko 3kg różnicy. Czy to normalne, czy ja już wymyślam?

#zwiazki #mirkokoksy #silownia #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e19c5979ccb9000a8f02bc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 199
  • Odpowiedz
@trevoz: aż sprawdziłem i jest jak mówisz.
Aż 58 proc. dorosłych Polaków ma nadwagę, co plasuje nas powyżej europejskiej średniej. Co więcej, do 2050 roku nadwaga skróci średnią oczekiwaną długość życia w Polsce o prawie 4 lata, prawie najbardziej wśród wszystkich krajów OECD_

Jeszcze trochę i dogonimy USA - tam ten wskaźnik to 70%
  • Odpowiedz
OstryNomad: Mój przy 173 miał fajna wagę bez silki, wyglądał fajnie męsko, ja mam 170. Nie dziwię ci się, też nie chciałabym bardzo szczupłego. Mam w rodzinie takiego faceta jak ty i wygląda dość komicznie jak np ma krótkie rękawy. Facet to musi być facet dla mnie. Nie massimo, ale nie chłopiec 16 letni

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
WiedźmińskiNiebieskipasek: @krzakol "Poproś, żeby cie przydusił, zakneblowal rece, od razu będzie ciekawiej." - Jak on nie jest w życiu jakimś badbojem czy gangusem to takie atrakcje w łózku byłyby cringowe, a nie pociągające xD nie ma nic smieszniejszego niz np urzednik albo magazynier itp, co potem w lozku udaje dominanta przez uzywanie roznych lin, folii, bandage xD
Naturalniejsze jest jak jednak nie jest chudy i po prostu w normalnym zblizeniu czuć
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania oczywiście, że nie. Jak to ma się do tego co ktoś robi zawodowo do tego co pociąga go w seksie? Z tego co piszesz to pewnie jesteś niezła kloda, to i jemu nie chce się starać. Nie potrzebne są zadne substytuty tylko inne zachowanie, trochę więcej kontroli i siły, a nie waga ciała. Ile masz lat?
  • Odpowiedz
PrzystojnaOślica: Pomyślałbym, że to zarzutka gdyby nie doświadczenie życiowe kiedy ex mi narzekała na moją miednicę podczas stosunku.
Ważyłem mniej niż ona i byłem wyższy niż ona, mi różnica w wyglądzie nie przeszkadzała bo nie z kawałkiem mięsa się umawiałem tylko z całością, no ale jak widać to jednak różowe są bardziej dowalone na tym punkcie pomimo ogólnej nagonki...

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
smutnoMiJakToCzytam: Raczej nie w tym problem.
Ja 159cm, mój niebieski 183cm.
Jak zeszliśmy się ja ważyłam 53 chyba, a on 56(!). Bardzo miło wspominam ten czas :)
Później pandemia, wspólne dogadzanie sobie i chyba ja na moment wbiłam na 63, a on na 75. Trochę ogarnęłam dupę, on w sumie przy tej wadze pozostał, bo świetnie gotuję, no i jednak pilnuję go aby nie przypominał szkieletu. ( ͡° ͜
  • Odpowiedz