Wpis z mikrobloga

Zasrane zule - tylko koczuja na tym dworcu i dokuczaja. A jak stoisz w nocy i czekasz na ten nocny autobus to przyjdzie taki smierdziuch i zaczepi albo zagrodzi droge zeby mu pieniadze dac. Ale to jest priorytetowy obywatel dla wszelkich dzialaczy i aktywistow. A ochrona dworca ma to w dupie i nic nie robi. Ha tfu. #polska #bekazpodludzi
s.....l - Zasrane zule - tylko koczuja na tym dworcu i dokuczaja. A jak stoisz w nocy...

źródło: comment_1642230834D0hZy6BnrdjFz6vOJpxAdl.jpg

Pobierz
  • 104
Wolę brudnego żula, niż osobę jak ty o tak obrzydliwej pogardzie do drugiego człowieka


@Gaku745: więc wolisz człowieka szkodzące* ludziom wokół (z własnej woli) niż kogoś kto krytykuje osoby szkodzące, bo wyraża poglądy, aby wykonywać czynności związane z ograniczeniem w/w szkody? a czynnościami omawianymi są wyrzucanie meneli z dworca

* za szkody mam na myśli głównie: napasci, kradzieże, napastowanie, wandalizm, masowa defekacja (nie będąca sraniem do paczkomatu)

nie dziwię się, że
@Pierorzek: I 64 osoby wierzą w to pieprzenie XD nawet jak założymy ze masz rację to nie ma żadnego powodu żeby tych ludzi tolerować w przestrzeni publicznej. Skoro nie ma wolnej woli to można ich zwieźć do getta dla żuli i niech tam siedzą


@kaaban: A potem twoją starą do tego samego getta bo ktoś stwierdzi że też śmierdzi albo źle sie ubiera i mało modli a potem ciebie bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@scietydrwal: Nawet jeśli popadli w nałóg w dużej mierze z własnej winy, to nie znaczy, że nie zasługują na traktowanie po ludzku. To oczywiste dla dowolnego minimalnie rozgarniętego człowieka z zachodu. Niestety dla mentalnej dziczy w Polsce prawa człowieka to jakieś tam kocopoły.

Zdecydowanie bardziej od żuli przeszkadzają mi degeneracji pozbawieni empatii, których pełno pod tym wpisem.

WYWOZIĆ

DO KAMIENIOŁOMU

EUTANAZJA

Niektórzy ludzie dziwią się, że Auschwitz było możliwe, ja już
Ale to jest priorytetowy obywatel dla wszelkich dzialaczy i aktywistow.


@scietydrwal: większość tych działaczy ma na myśli ubogich artystów, ubogich aktywistów, ubogich znajomych na minimalnej w żabce itp. realnie to pomaga np. sant'egido organizując wigilię dla bezdomnych w warszawie. I robią to dobrze