Wpis z mikrobloga

a potem poszli zesrać się na klatkę schodową zamiast pójść do miejsca w którym dostaną prysznic, jedzenie i łóżko.


@jestepianke:
rzecz w tym że przynajmniej przed "chińską grypą" (może teraz jest minimalnie lepiej) to
w prysznicu była woda ledwo ciepła woda albo zimna woda,
jest po 10 osób w pokoju które czekają żeby tylko ci #!$%@?ć rzeczy jak się odwrócisz,
a będąc w noclegowni musisz #!$%@?ć przed 8 rano i nie
  • Odpowiedz
@kaaban bzdura. Oni nie mogą być zamknięci wśród sobie podobnych bo nigdy nie zmienią przyzwyczajeń. Muszą mieć wzorce i czuć jakiś przymus, czuć jakiś wstyd. Potem będziesz miał taki Skid Row, z którym nic nie poczniesz.
  • Odpowiedz
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Wolę brudnego żula, niż osobę jak ty o tak obrzydliwej pogardzie do drugiego człowieka. Ty się ciesz że w ogóle masz dach nad głową i fundusze na internet żeby pisać swoje wypociny.

@Gaku745: nikt się nie musi cieszyć. Po prostu zamiast chlać wódę na ławce to po prostu kurna pracujemy. Nie spada nam to z nieba.
  • Odpowiedz
@Pierorzek: osobiście przerabiałam punkt 4 ale wiesz co to też nie prawda, że każdy bezdomny się leczy/leczył czy próbował poprawić warunki bytowe. Oczywiście znajdą się ludzie pokrzywdzeni przez system albo przez otoczenie i to jest nieuniknione ale niektórzy tak żyją na własne życzenie
  • Odpowiedz
@Pierorzek: Chcialem ci tylko dzbanie przypomniec, ze zule moga spac w noclegowniach, nie robia tego bo chleja czy cpaja. Gowno mnie obchodzi czemu jest bezdomny, zeby wyjsc z nalogu trzeba tego chciec i zadne terapie nie zmienia tego, moga tylko pomoc, ale to do uzaleznionego nalezy ostatnie slowo. Wiec pieprzenie, ze ich los skrzywdzil jest bledne bo wielu zuli znajduje sie na ulicy ze swojej winy.
  • Odpowiedz
@Pierorzek: @scietydrwal: Przez pewien czas chciałem pomagać tym ludziom, do tego stopnia że chciałem pracować jako pracownik socjalny i zapisałem się na staż w MOPSie specjalizującym się w temacie bezdomnych. Spędziłem tam trzy miesiące, sporządzając wywiady środowiskowe, wysyłając na terapie i tak dalej. I zmieniłem swoje nastawienie o 180 stopni. Ci ludzie dzielą się na dwa rodzaje; tych, którzy coś od#ebali, stracili wszystko i zaczęli pić, i na tych którzy
  • Odpowiedz
  • 0
@scietydrwal @vegetassj1 W Katowicach też mieliśmy żuli, ale po remoncie dworca i rynku kilkanaście lat temu cudownie zniknęli i ślad po nich zaginął. Chyba się mocno za nich wzięli i wplepiali mandaty, ale nie wiem w sumie dlaczego tak się stało. Część z nich przeniosła się na rynek obok, ale nie ma ich tylu co kiedyś. Ludzie się bogacą ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz