Wpis z mikrobloga

Zasrane zule - tylko koczuja na tym dworcu i dokuczaja. A jak stoisz w nocy i czekasz na ten nocny autobus to przyjdzie taki smierdziuch i zaczepi albo zagrodzi droge zeby mu pieniadze dac. Ale to jest priorytetowy obywatel dla wszelkich dzialaczy i aktywistow. A ochrona dworca ma to w dupie i nic nie robi. Ha tfu. #polska #bekazpodludzi
s.....l - Zasrane zule - tylko koczuja na tym dworcu i dokuczaja. A jak stoisz w nocy...

źródło: comment_1642230834D0hZy6BnrdjFz6vOJpxAdl.jpg

Pobierz
  • 104
@Pierorzek
No trudno się z tobą nie zgodzić. Nie zmienia to jednak faktu że żule utrudniają ludziom życie. Twój tok rozumowania prowadzi wg mnie do wniosku, że jedyną formą litości jaka jesteśmy w stanie im okazać to śmierć xD. Bez kitu.
@Pierorzek Są też miejsca dla takich ludzi, a prawda jest taka że w większości mają w dupie takie miejsca i utrudniają życie innym. Sikają, srają w miejscach publicznych, śpią na klatkach, czasem strach w tramwaju usiąść bo nie wiesz czy wcześniej nie siedział bezdomny w osikanych spodniach, pamiętam też że raz musiałam wysiąść w środku nocy z autobusu i iść ponad godzinę na piechotę bo wsiadł bezdomny i nie byłam w stanie
I zanim napiszesz, że mogą iść na terapię to uświadom sobie, że każdy z nich był na dziesiątkach leczeń i podejmował setki prób wyjścia z nałogu. A wiem o tym, bo właśnie jadę z listą zawieźć im ubrania.


@Pierorzek ta jasne, każdy z nich po terapiach. xd Dawno mogliby się zaszyć, czy przypiąć się pasami w szpitalu psychiatrycznym, jakby rzeczywiście było tak jak mówisz. Teraz to mają jeszcze mózgi przeżarte patuliną i