Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 188
#pracbaza #gownowpis #zalesie #banki #bankowosc

Serdecznie nie polecam Banku Handlowego w Warszawie

Chcąc być uczciwym pracownikiem i po prostu nie być chujem na rozmowie rocznej (31.12.2021)poinformowałem przełożoną, że nie będę przedłużał umowy która kończy mi się 31.01.2022.

Dzieki byciu po prostu człowiekiem została mi odebrana nagroda roczna z Funduszu Motywacyjnego. Przełożona tłumaczyła decyzję tym, że ta nagroda ma być "motywacja na następny rok" a że ja odchodzę to niestety jej nie dostanę.

Jednak pismo jakie otrzymałem rok temu mówi co innego. Jest to nagroda za rok poprzedni!

Serdecznie odradzam pracę w Banku Handlowym w Warszawie bo chcąc być uczciwym i miłym dostajecie c---a do d--y

#praca
OCIEBATON - #pracbaza #gownowpis #zalesie #banki #bankowosc

Serdecznie nie polecam B...

źródło: comment_1642158339utnAYMqAMMkAqNt4v41gqR.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OCIEBATON: Będziesz na przyszłość wiedział, że jak masz umowę terminową to nic nie mówisz, a jak ci zaproponują nową to bierzesz "przeczytać" i po prostu nie pojawiasz się w pracy po zakończeniu tej pierwszej. ZWŁASZCZA jak mają ci wypłacić bonus.
  • Odpowiedz
@OCIEBATON ładnie się zachowałeś, ale niestety tak to jest, że jak chcesz być miłym, to później na tym tracisz. Szkoda, że hajs Ci przepadł, no ale tak to jest z premiami motywacyjnymi, że można je u----ć w większości bez powodu i nic nie zrobisz ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W następnych robotach patrz tylko na siebie i jak pracodawca nie podejmuje tematu, to lepiej się nie wychylać, jeśli
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: Jeżeli nagroda zostanie wypłacona innym do 31.01 a tobie nie, to podpada zapewne pod sąd pracy. Ale kto wie, jeśli inni dostaną premie za 2020 rok, to czy tobie się nie należy mimo rozwiązania umowy? Jeżeli warunki premii rocznej spełniłeś to fakt czy jesteś zatrudniony czy nie nie powinien mieć znaczenia.
Raczej nikt nie przyznaje premii na zaś za 2022 rok, jak mniemam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Amixia: nie dostała jedna dziewczyna która jakoś niedawno wróciła z 2 miesięcznego L4 i przez cały 2021 brała tych L4 bardzo dużo. Tymczasem ja 0 L4 i aż 4 dni zaległego urlopu z 2021
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: Normalne, jak pracowalem w Atosie to specjalnie premie za poprzedni rok były wypłacane w kwietniu albo i czerwcu, a jak złożyłeś wypke (np. bo 3 miesiące UoP) to traciłeś prawo do premii za zeszły rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZarabiajnaBankach: nie. Według regulaminu trzeba spełnić jeden z 3 wymogów. Jednym jest zwiększenie wydajności co się stało. Do wypłaty nagrody z Funduszu rekomenduje bezpośredni przełożony
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OCIEBATON: ej nie żeby coś bo szkoda mi ciebie mireczku, ale jak patrzysz z boku to ma sens.

Fundusz MOTYWACYJNY ma motywować pewnie do pracy w kolejnym roku - ciebie nie ma po co motywować już :)
  • Odpowiedz