Wpis z mikrobloga

Do odważnych świat należy. Po ponad pół roku na Tajwanie w końcu uśmiechnęło się do przegrywa szczęście i zacząłem się spotykać z Azjatką, więc już usuwam tag przegryw. Ale jako ze mój autorski ma już sam w sobie nazwę to zostawiam.

Jakby ktoś miał pytania jak to jest się spotykać z Azjatką to zapraszam. Kulturowe różnice mi nie przeszkadzają a wręcz przeciwnie bardziej mnie zachęcają.

Co ciekawe poznałem ją na turnieju Pokemon, oboje lubimy grać na Switchu i tak spędzać czas.

do czarnolistowania: #przegrywnatajwanie

PrzegrywNaTajwanie - Do odważnych świat należy. Po ponad pół roku na Tajwanie w końcu...

źródło: comment_1642132959WW9xocWg5rb1Mz6ZrLuXsY.jpg

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
@PrzegrywNaTajwanie: gratulację mirasku.

Dziewczyna azjatka, dla mnie jesteś wygryw. Jaki wiek różowej?

Co ciekawe poznałem ją na turnieju Pokemon, oboje lubimy grać na Switchu i tak spędzać czas.


Jak sobie z niej dziewczynę zrobiłeś? Hej tzipcia będziesz moją różową czy jakos inaczej?
  • Odpowiedz
@LuckyStrike:

subtelna aczkolwiek istotna różnica pomiędzy nami a tobą polega na tym że my w Azji mieszkamy i mamy kontakt z Azjatkami. To że sobie wmawiacie że wystarczy pojechać do Azji i "każda twoja" to jest śmiech na sali ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Mirek który mieszka w Indonezji od wielu lat twierdzi że Indonezyjki mają fioła na punkcie mieszanych dzieci, więc nawet z takiego anegdotycznego punktu widzenia
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: a ja ci mogę zawołać kilka tysięcy wykopków co powiedzą że p0lki lecą na mokebe i inne śniade knagi. Jest w tym troche racji że inne rasy podobają się ale nie każdy murzyn a szczególnie jukes nieokrzesany pigmej z afrykańskiej wiochy będzie wyrywał Polki spojrzeniem jak to twierdza wykopki o białych w Azji
  • Odpowiedz
@LuckyStrike:

że inne rasy podobają się ale nie każdy murzyn a szczególnie jukes nieokrzesany pigmej z afrykańskiej wiochy będzie wyrywał Polki spojrzeniem jak to twierdza wykopki o białych w Azji


Fajny chochoł miras, nikt tak nie twierdzi, a już na pewno nie o azjatkach.
  • Odpowiedz
A w krajach typu Chiny jako biały masz nawet wiele usług za darmo i jesteś często uważany za kogoś lepszego


@: xD biała małpa = ktoś lepszy
nowe nie znałem
  • Odpowiedz