Wpis z mikrobloga

stopy 1% - 100PLN nie robi większej różnicy, najwyżej zrezygnuję z Sushi - nawet mnie to nie boli.
stopy 2% - 400PLN nie robi większej różnicy, najwyżej zrezygnuję z wakacji zagranicznych - nawet mnie to nie boli <- TU JESTEŚMY
stopy 3% - 700PLN nie robi większej różnicy, najwyżej zrezygnuję z jazdy samochodem do pracy - nawet mnie to nie boli
stopy 4% - 1000PLN nie robi większej różnicy, najwyżej zrezygnuję z samochu, i tak nim już nie jeżdżę - nawet mnie to nie boli
stopy 5% - 1300PLN nie robi większej różnicy, najwyżej znajdę drugi etat - nawet mnie to nie boli
stopy 6% - 1600PLN nie robi większej różnicy, najwyżej sprzedam to mieszkanie i tak nie mam czasu w nim mieszkać - nawet mnie to nie boli

#nieruchomosci #kredythipoteczny
  • 48
stopy 6% - 1600PLN nie robi większej różnicy, najwyżej sprzedam to mieszkanie i tak nie mam czasu w nim mieszkać - nawet mnie to nie boli


@marcinpodlas8: zatem akumuljemy hajs i czekamy aż słabe ręce oddadzą.
My jako pojedynczy ludzie możemy próbować mieć wpływ na zmianę. Jest nas jednak za mało.
Zatem skoro widzisz co nas czeka -> zagraj pod to, może będzie #!$%@?, ale chociaż Ty niewiele stracisz.
@marcinpodlas8: Najlepsze jest to że nawet bogaci Niemcy z zarobkami powyżej 7000€, których znam potrafią się pokłócić o 50€ a tu połowa wykopu ma wywalone na jakieś kilka stówek w tą czy we wtą XD muszę im powiedzieć następnym razem jaki w Polszy dobrobyt „Polak po 100€ się by nawet nie schylił” XD
Tymczasem ja, umoczony kredyciarz z pętlą na szyji:
stopy 1% - 27PLN nie robi większej różnicy
stopy 2% - 55PLN nie robi większej różnicy <- TU JESTEŚMY
stopy 3% - 83PLN nie robi większej różnicy
stopy 4% - 111PLN nie robi większej różnicy
stopy 5% - 139PLN nie robi większej różnicy
stopy 6% - 167PLN rezygnuję z jednego wyjścia na miasto w miesiącu XD

@marcinpodlas8:
Pobierz apee - Tymczasem ja, umoczony kredyciarz z pętlą na szyji:
stopy 1% - 27PLN nie robi...
źródło: comment_1641910101Y1wwL3s9M6PaFMuNJPMNDw.jpg