Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 27 lat i wkurza mnie jak część znajomych dookoła dziadzieje. Nagle jak pstrykniecie palca śluby, a po slubach to już kompletna śmierć, zarówno pod względem towarzyskim jak i jakiegoś samorozwoju czy zainteresowań. Wyjść gdzieś? Nieee, a po co, za 2 dni do pracy xD. Razem gdzieś pojechać, na wakacje nad morze, za granicę, pod namioty na jeziorko? Nieee, ja to już za wygodny na namiot, a po co gdzieś jechać, ja to urlop na remont przeznaczam. Weekend jest, mozna sie spotkac isc napic. A co ty w liceum jestes, ze po klubach chcesz chlac? xD Jak już od wielkiego dzwonu się spotykamy to temat przewodni to mieszkania, kredyty i dzieci. Oczywiscie sa to jak najbardziej tematy do rozmowy, ale czemu jedyne, czemu ten wiek 25-30 to część ludzi traci jakiekolwiek zainteresowania?? Sam też kupiłem mieszkanie no i chętnie mogę porozmawiać o wykończeniu itd. Ale nie będę o tym gadać 4h xD. Nawet te głupie studia to jakoś można było wypić kilka hehepiwek A teraz szkoda gadać

Czy mam ból dupy? Oczywiście że mam, oczywiście tak zdziadziała część znajomych, mam z kim jeszcze się bawić, ale bardzo mi szkoda naszej przyjaźni, że się to tak potoczyło

#zalesie #przemysleniazdupy #pracbaza #studia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61dbd18d7cb451000c170a4d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 250
  • Odpowiedz
Ale lepiej narzekać i wmawiac sobie, że nic się nie da zrobić i to normalne, że żona nie pracuje, a ty masz średnia krajową za 220h to godzinowo mniej niż minimalna.


@Pozytywny_gosc: lepiej narzekac na siebie i mowic, ze inni nie dorosli bo gdyby dorosli to mieliby tak samo #!$%@? zycie jak on xd
  • Odpowiedz
@bobikufel: w życiu nie widziałem gościa z większym wyparciem i brnięciem w #cope niż ty. Nic dziwnego, że prywaciarze w januszeksach was jebia na kasę i wyzyskują, jak wy potraficie przyzwyczaić się do nieludzkich warunków i sobie wmówić, że remont to zajebisty urlop xD

Testoviron miał rację, Polacy robacy, Polacy zwierzęta. Chociaż nie, nawet zwierzętom jak coś przeszkadza to pieszczą, miauczą, próbują coś zmienić. A Polak zamiast coś zmienić to usprawiedliwia
  • Odpowiedz
@bobikufel:

Za co ja mam balować, hulać, robić wyjazdy robiąc 220h w miesiącu?

żona nie pracuje bo nie chce i nie musi, ja mam średnią krajową


No nie wiem, niech twoja różowa ruszy dupę do roboty xD
Chyba, że bycie beciakiem-bankomatem to cel twojego istnienia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: beka z NPCow w tym watku

opowi ogolnie chodzilo o zycie towarzyskie a wy sie przysraliscie do tego chlania w klubach, wiecie ze mozna wyjsc kulturalnie na drinka albo na kolacje? Nie trzeba od razu latach po klubach.

ludzie musza sie socjalizowac i nie przeskoczycie tego

potem te same osoby ktore tutaj w watku pisza jak im tak dobrze, ze inne priorytety, ze juz im sie nie chce wychodzic ida
  • Odpowiedz
@Ledlea: kompletnie nie rozumiem czemu poczułaś się dotknięta postem OPa, bo przecież on zupełnie nie jest o tobie.
Rozumiem, że ty spędzasz czas aktywnie (czy jak tam lubicie z facetem) i to jest spoko. OPowi chodzi właśnie o to, że w pewnym momencie kruszą się te relacje. A czy chodzi o sport czy chlanie to jest sprawa drugorzędna.
  • Odpowiedz
może zwyczajnie jesteś na tyle nudnym człowiekiem że już wolą udawać że te ściany malują niż się z tobą widywać


@gfgfgfa: no tak było, nie zmyślam. Dziecko pewnie tez sobie zrobili, zeby nie musiec oglądać tej parszywej gejowskiej mordy opa( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Andrzej Golara: Pamiętaj, że ludzie racjonalizują swoje wybory jakiekolwiek one by nie były i będą patrzeć krzywo na drugiego, który nie robi tego samego. Ty będziesz "gimnazjalistą, chlejącym codziennie", a osoby zakładające rodziny to "nudne NPC bez życia". Warto jednak spróbować zrozumieć drugą stronę.

1. Paradoksalnie student z stypendium socjalnym (i naukowym), mieszkający w akademiku, dostający hajs od rodziców i dorabiający na wakacjach może mieć więcej pieniędzy do dyspozycji niż dorosły,
  • Odpowiedz
Większość z nas dorasta, zakłada rodziny i woli spędzać czas wolny z rodziną niż pijąc z kolegami albo wolą poświęcić urlop na pracę nad włąsnym domem niż spać gdzieś w namiocie.


@elena-mary: taka różowa to skarb, najpierw cie pociśnie o dom i rodzine, później da ci do zrozumienia, że na to masz teraz #!$%@?ć, skończyło się picie z kolegami czy jakieś głupie spanie w namiocie. Jesteś zmęczony, masz depresje? Weź sobie
  • Odpowiedz
@Sierzant_Stuleja: @kfiatek_na_parapecie: @Pozytywny_gosc:

Dobrze mi się żyje, nie napisałem nic narzekającego, tylko to że mnie nie stać na hulanie 2x w roku na wakajki za 5k, ale napisałem ze lubie fizyczną robote

to wy macie bul dupy że
-daje sie ruchać:
a) żonie na hajs
b) januszeksowi na hajs i godziny
c) typowemu genowi p0lactwa
-Nie mam szacunku do siebie
-tylko bym narzekał (czego nie zrobiłem, odpowiedziałem że mnie
  • Odpowiedz
PolnaKochanka: Ale się włączyło urażone ego u niektórych ( ͡° ͜ʖ ͡°) może sami żałują ale muszą to aktywnie wypierać, bo kto by się przyznał że wolałby jednak mieć luz zamiast bombelka którego kocha?
Coś wam powiem xD można kochać bombelka i mieć znajomych. Można ich nie mieć i interesować się tylko pieluchami. Ale wyzywanie ludzi którzy wprost piszą że nie ma z wami żadnych tematów do
  • Odpowiedz
Jesteś zmęczony, masz depresje? Weź sobie dwa dni wolnego, trzeba tam rynne poprawić, a nowy kolor ściany w sypialni też nie mam zamiaru cie wiecznie prosić, lepiej byś się zebrał jak facet i zadbał o własny dom.


@rtone: ale o co ci chodzi, dla polaka remont to najlepszy sposob spedzania urlopu
  • Odpowiedz