Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 27 lat i wkurza mnie jak część znajomych dookoła dziadzieje. Nagle jak pstrykniecie palca śluby, a po slubach to już kompletna śmierć, zarówno pod względem towarzyskim jak i jakiegoś samorozwoju czy zainteresowań. Wyjść gdzieś? Nieee, a po co, za 2 dni do pracy xD. Razem gdzieś pojechać, na wakacje nad morze, za granicę, pod namioty na jeziorko? Nieee, ja to już za wygodny na namiot, a po co gdzieś jechać, ja to urlop na remont przeznaczam. Weekend jest, mozna sie spotkac isc napic. A co ty w liceum jestes, ze po klubach chcesz chlac? xD Jak już od wielkiego dzwonu się spotykamy to temat przewodni to mieszkania, kredyty i dzieci. Oczywiscie sa to jak najbardziej tematy do rozmowy, ale czemu jedyne, czemu ten wiek 25-30 to część ludzi traci jakiekolwiek zainteresowania?? Sam też kupiłem mieszkanie no i chętnie mogę porozmawiać o wykończeniu itd. Ale nie będę o tym gadać 4h xD. Nawet te głupie studia to jakoś można było wypić kilka hehepiwek A teraz szkoda gadać

Czy mam ból dupy? Oczywiście że mam, oczywiście tak zdziadziała część znajomych, mam z kim jeszcze się bawić, ale bardzo mi szkoda naszej przyjaźni, że się to tak potoczyło

#zalesie #przemysleniazdupy #pracbaza #studia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61dbd18d7cb451000c170a4d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 250
  • Odpowiedz
@573188224813358837318: jak widzę się 1 na 1 to jest ogólnie spoko, jest wspominka tylko że dziecko zdrowe, ma nową lodówkę i przechodzimy to tematów neutralnych ale jak siedzę w grupie znajomych to już nie mam o czym gadać bo wszyscy między sobą gadają z przejęciem o rzeczach które mnie nie dotyczą w ogóle :P
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to ja ci powiem
mam 28 lat
żonę, psa, mieszkanie na wynajmie, 10 świnek morskich
żona nie pracuje bo nie chce i nie musi, ja mam średnią krajową

Za co ja mam balować, hulać, robić wyjazdy robiąc 220h w miesiącu?
Dla mnie odpoczynek to odpoczynek nie musze mieć do tego miliarda turystów, chce go spędzić tak jak mi to wygodnie. Pracuje przy biurku cały czas więc dla mnie #!$%@? na
  • Odpowiedz
Opie nawet jakby się nie żenili i dzieci nie mieli to i tak by nie poszli. Człowiek sie starzeje, po całym tygodniu chce odpocząć, a nie zarywać noce i leczyć potem kacozmeczenie. To normalna kolej rzeczy, oni dorośli a ty jeszcze nie. I nic z tym nie zorbisz. Ja tez miewam spontaniczne napady żeby coś zrobić, ogarnąć czy coś ale potem jak se pomyśle ze będę mil wyjęte dwa dni z życia,
  • Odpowiedz
@orgazm: jasne, pełna zgoda, dzieci są bardzo dobrze zabezpieczone finansowo przeze mnie, nie przez państwo.
Ale ty jesteś hipokrytą, żalisz się po internetach że cię dehumanizują bo nie masz dzieci a robisz ze mną dokładnie to samo z dokładnie tego samego powodu :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie przejmuj się komentarzami, jest tak jak piszesz i większość ludzi wyznaje takie życie, dlatego niewiele poklasku tutaj zyskasz, ludzie nie mają się czym chwalić

Byłem na paru domowych piciach ostatnio i w zasadzie wśród ludzi przed 40 kilka nadrzędnych tematów:

- dzieci, autentycznie jak nie ma dzieci to ludzie nie wiedzą po co buzię otworzyc
- robota u facetów, wśród dg motyw podatków i nowego ladu
- kwestie budowlane
  • Odpowiedz
Czy mam ból dupy? Oczywiście że mam, oczywiście tak zdziadziała część znajomych, mam z kim jeszcze się bawić, ale bardzo mi szkoda naszej przyjaźni, że się to tak potoczyło


@AnonimoweMirkoWyznania: No takie życie, z reguły i tak znajomości się rozpadają, bo wychodza konflikty itd.
Musisz to zaakceptować, nie mają dla Ciebie czasu no to olewasz, a nie latasz za nimi.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Poszukaj innych znajomych. Teraz albo bierzesz niebieską pigułkę i zakładasz rodzinę i #!$%@? ze znajomymi o gęstości kału gówniaka, albo bierzesz czerwoną i angażujesz się w jakieś community żeby uprawiać ten słynny rozwój osobisty. Wtedy będziesz sobie #!$%@?ł z nowymi znajomymi o super namiocie z włókna węglowego i tytanowych wkładkach do butów do chodzenia po górach.
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: Ty jakiś upośledzony jesteś albo logiczne myślenie ci nie idzie. Ja się chętnie spotykam, a dla mnie chlanie piwa po robocie czy żylecie w namiocie jak op to głupota. 99% moich spotkań odbywa się bezalkoholowo. Ja mu napisałem ze jak ktoś ma iść na balety i potem być kacozmręczony i mieć dzień z dupy to bezsens. Jak kfiatku dorośniesz to bedziesz wiedział ze z wiekiem organizm się zmienia. 12 lat
  • Odpowiedz
co masz na myśli? że DAJĘ SIĘ RUCHAĆ NA HAJS LENIWEJ RÓŻOWEJ? czy że 10 świnek morskich zabiera mi szacunku?


@bobikufel: hmm czy to nie jest oczywiste? musze ci tlumaczyc tak proste rzeczy?
- masz srednia krajowa (czyli w tym kraju cale gowno)
- twoja ona nic nie robi tylko siedzi w domu
- pracujesz 220godzin miesiecznie
twoim odpoczynkiem jest jak sam to ująleś "robienie remontu"
- bardzo jestes chetny na
  • Odpowiedz
to ja ci powiem

mam 28 lat

żonę, psa, mieszkanie na wynajmie, 10 świnek morskich

żona nie pracuje bo nie chce i nie musi, ja mam średnią krajową


@bobikufel: ale patologia u ciebie, masakra. A pewnie mieszkanie od rodziców dostałeś co? Dam ci pro tip: jakbyś włożył minimalny wysiłek i podniósł kompetencje to bys podniósł zarobki o 1-2k miesięcznie, może nawet więcej. Twoja zona jakby poszła nawet na 3/5 etatu -100h
  • Odpowiedz