Wpis z mikrobloga

Pytanie do tych którzy kupili M2, i okazało się że że akustyka jest tragiczna. Wycie, rycie, szuranie, bieganie, krzyczenie, rozmowy, garnki. Mam już #!$%@? nieziemski, nienawidzę bachorów, nienawidzę pracy, życia najchętniej bym ich na strzępy rozszarpał. Nie pytam o rozmowę w z nimi. Co zrobiliście? Sprzedaliście mieszkanie za pół ceny na rynku czy mniej i jeszcze dopłaciliscie bombelkom ratę socjali czy jakoś kłóciliście się o swoje pieniądze i to oni się musieli wyprowadzić i razem z właścicielem drugiego mieszkania jakoś wytlumialiscie chociaż #!$%@? to pewnie da co? Wpakował się ktoś w szambo jak ja czy tylko ja jestem taki talent?
#mieszkanie #pytanie #dramat #nieruchomosci #sasiedzi
  • 93
Mam podobnie, nawet gorzej bo to u mnie w domu są bombelki. Mieszkanie na ostatnim piętrze nie pomaga ( ͡º ͜ʖ͡º)
@interpenetrate wszędzie jest niemal to samo, u mnie za ścianą trzy bombleki na 50 metrach, #!$%@? od rana bonanza do wieczornej kąpieli. Teraz gówniarze podrośli to moda na #!$%@? psy, blok jak jedno wielkie schronisko dla psów, szczekanie po klatce, "yellow snow" pod klatką ( ͡º ͜ʖ͡º) także większości rzeczy takiego kurnikowego życia ciężko ominąć ( ͡º ͜ʖ͡º)
@tomaszek86: działa jak słuchawki z aktywnym wygłuszeniem- wyłapuje drgania i samo wysyła takie o przeciwnej amplitudzie aby je wygłuszyć. Czy działa? Nie wiem, ale gdy mi wyskoczyło w propozycjach zakupu to mnie urzekło xD
@interpenetrate: generalnie to mam tak samo - jestem nadwrażliwy na te dźwięki i włącza mi się tryb czuwania. Blok z chyba 2008r, wszystko zależy od kultury i natury sąsiadów - jak zaczną głośno gadać, dzieci płakać to wszystko słychać. Jak są kulturalni to cisza i spokój. W przyszłości wiem, że muszę zamieszkać w domu jednorodzinnym bo zwariuję. Tymczasowo słuchawki Bose i włączone wyciszanie i zasypia się nieźle niezależnie od gatunku, a