Wpis z mikrobloga

Siema Wykop,

Prawdopodobnie, bo jeszcze nie na 100%, zacznę nagrywać na youtube, dziś pozostawić Wam mogę tylko intro i prosić o zostawienie łapki, czy suba, do niczego oczywiście nie zmuszam, ale za każdy odzew, będę wdzięczny.

Za 2 tygodnie planuje nagrać film wprowadzający, gdzie przedstawię się, opowiem o tym jak zaczynałem, skąd we mnie pasja do kulturystki, trucia się, itd.

Prośba do Was, podrzućcie mi kilka propozycji filmów, które mogłyby Was zainteresować, oraz kilka pytań/zagadnień, które mógłbym poruszy w q&a.

Dlaczego zakładam youtube? Lubię gadać, lubię się jarać tym co robię, lubię wchodzić w interakcje z ludźmi, lubię pomagać, lubię atencję, lubię się rozwijać i miałem kilka wiadomości prywatnych w których podrzucano mi taki pomysł.

Dziękuje i pozdrawiam.

https://www.youtube.com/watch?v=O1v5hwHxLR4

#silownia
#lewusmusisz
#mikrokoksy
#sterydy
#dieta
#mirkokoksy
  • 32
  • Odpowiedz
@Lewusx: Dzień dobry, proszę się przedstawić, opowiedzieć o tym jak zaczynałeś, skąd w Tobie pasja do kulturystyki oraz bicia ojca żony? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powodzenia!
  • Odpowiedz
@Lewusx: mowi sie, zeby nie ogladac polskiego yt z cwiczeniami. Czesto tez dlatego w proponowanych cwiczeniach sa podawane nazwy angielskie i odnosniki do zagranicznych trenerow.
Widzisz tutaj pole do przelamania tego?
  • Odpowiedz
@Sylwester_Zwalon: Podeśle Ci zdjecie porównawcze na priv, tylko mi wyślij jakaś pusta wiadomość żebym pamiętał.

Można powiedzieć że w 90% temat zażegnany, ale jeszcze na 20mg izoteku jestem.
  • Odpowiedz
@Lewusx: generalnie to wszytko już zostało powiedziane. Pomysł lepiej nad formą tego w jaki sposób będziesz przekazywał wiedzę, tak żeby się wyróżnić z całego tłumu. Najważniejsze żeby nie było nudno i monotonnie.
  • Odpowiedz