Wpis z mikrobloga

Filmy takie jak "Jak pokochałem gangstera" są szkodliwe społecznie, prove me wrong.

To całe romantyzowanie mafii w Polsce ostatnimi laty to jakaś plaga, zaczęło się od Masy a później od kanałów typu "Mafia PL" które wzbudziły wśród ludzi fetysz do tych troglodytów. Następnie z byłych gangusów którzy przeżyli zaczęto robić celebrytów, prowadzono z nimi wywiady itp. Minęło wystarczająco dużo lat, by widownia nie mogła już pamiętać o całej historii i jak faktycznie wyglądał przestępczy półświatek. Do ilu tragedii ludzkich doprowadzili ci ludzie, bogacąc się na nieszczęściu i tak mocno zbitych przez los Polaków.

Teraz tworzy im się swojego rodzaju filmy laurki, w których próbuje się z nich stworzyć Janosików i Robin Hoodów którzy chcieli dobrze, tylko ta cholerna policja xD. Obrzydliwy proceder mający na celu wybielenie całej tej historii. Co dalej? Ludzie marzący o powrocie "chłopaków z miasta" którzy zrobiliby porządek xD?

#mafia #jakpokochalamgangstera #netflix #lata90
Iskaryota - Filmy takie jak "Jak pokochałem gangstera" są szkodliwe społecznie, prove...

źródło: comment_16416507676mvrwqI0J4Pyn0eDyoXrue.jpg

Pobierz
  • 224
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kismeth: ale taki człowiek może do tej emerytury dorobić. Poznałem raz jednego 40 latka, który był już na emeryturze wojskowej i sprzątał biura. Emerytura pewnie 1500 a dodatkowo 3k za sprzątanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Iskaryota: jak mnie #!$%@? ta Dagmara z Królowie Życia()
Była burdelmama która w normalnym kraju siedziała by w pace, a teraz wielka celebrytka...
  • Odpowiedz
@Iskaryota: Ja uważam że ci goście byli jacy byli (mieli akcje bardzo złe ale mieli również akcje dobre) ale mieli troszkę więcej honoru niż aktualnie rządzący. Honor, wyrafinowanie bez porównania do aktualnego rządu. Zarówno ci jak i tamci żyli z naszych usług. Tylko tamci wiedzieli z kim mogą;)
  • Odpowiedz
@onpanopticon: Brak zorganizowania w mafiach lat 90? Jakieś nieprawdziwe info masz. Fajny dokumnet jest "Miasto Gniewu". Zresztą nawet PsychoFans Ruchu Chorzów sa świetnie zorganizowanym gangiem a co dopiero takie mafie jak wtedy
  • Odpowiedz