Wpis z mikrobloga

W Polsce powinien być ustawowy nakaz dla banków dawania kredytów na stałą stopę. Przeróżne lichwiarskie instytucje w Polsce zwane też bankami ciągle pieprzą o to jak im zależy na środowisku, na ludziach, na dobru, prym w tym wiedzie BGŻ BNP Paribas i ING a tak naprawdę jakby im zależało to oferowaliby kredyty na stałą stopę na cały okres spłacania kredytu. Oczywiście, że tego nie robią, bo jak wiadomo Polacy lubią niskie raty i nikt by takiego kredytu nie chciał. Tak samo jak wolimy proszki do prania o niższej zawartości detergentów, bo jak wiadomo ich więcej zużywamy to producent daje nam te o niskiej jakości ( ͡° ͜ʖ ͡°) Boli mnie to, bo mój współpracownik z UK wziął na stałą stopę kredyt i go kompletnie nic nie interesuje co dalej. Sam nie mam kredytu ale na pewno będę brał w przyszłości i nagle strach.
#nieruchomosci
  • 7
W Polsce powinien być ustawowy nakaz dla banków dawania kredytów na stałą stopę.


@RussianBoi2: ale po co nakaz, niech sobie kazdy przekalkuluje, a jak nie umie liczyc to niech placi, jak ktos jest po prostu tepy to niech nie bierze kredytu, albo idzie do doradcy, ktory mu wytlumaczy