Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że kina zostały technologicznie gdzieś daleko w tyle?

Powinni jebnąć panel fajnego oled'a z dobrym nagłośnieniem, + jakieś małe głośniczki przy siedzeniach z subwooferem obok, żeby można było bardziej "poczuć ten film"

A tak... zachodzisz, białe prześcieradło z projektorem który ma z 15 lat i wyświetla film #!$%@? jakości + na dodatek nie dość, że zapłaciłeś za bilet, to jeszcze oglądaj 20 minut #!$%@? reklam.

#kino #film #oled #technologia
  • 145
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Damianowski: ja ostatnio jak na coś chodzę to właśnie 4dx, rollercoaster w cenie biletu ;) ale niektórzy narzekają że filmu się nie da oglądać bo za bardzo rzuca. Co kto lubi
ja ostatnio jak na coś chodzę to właśnie 4dx, rollercoaster w cenie biletu ;) ale niektórzy narzekają że filmu się nie da oglądać bo za bardzo rzuca. Co kto lubi


@p4wl: Dobra, ja to muszę sprawdzić, bo widzę że jestem zacofany
i cała akustyka pomieszczenia w #!$%@?


@sopelinho: +małe głośniczki... nie wiem, tak walnąłem z dupy pomysł. Nagłośnienie w kinach jest spoko ogólnie, tzn... nie zawsze, ale mi chodziło o coś bardziej innowacyjnego
@Damianowski: no ja sie zdziwilem jak kupilem projektor fhd za 2k i puscilem obraz na biala sciane, obraz byl porownywalny z tym co oferuje przecietne kino. Telewizory sie przescigaja w parametrach, rosnie rozdzielczosc, czestotliwosc odswiezania, rozwijaja technologie nasycenia kolorow, a kino to ciagle taki duzy projektor. Dlatego teraz jak mam juz isc do kina to tylko imax, a na slabsze filmy 4dx zeby sie poczuc jak w wesolym miasteczku.
nie porównujcie odczuć kinowych do waszego 65 calowego pierda z subwooferem na promocji


@to_jest_chyba_kurcze_zart: byłem na sali z dolby atmos i kino domowe gra lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no i co robi ci wielkość ekranu? Jak masz ekran 10 metrów i siedzisz od niego 15 metrów to masz takie same proporcje jak ekran mniejszy z mniejszej odległości.

Ja mam malutki pokój, od ekranu siedzę jakieś 2.5
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@amityxd:

Pieprzysz jak potłuczony. Skad wiesz jakie kto ma naglosnienie w domu.

Myślę że jedynym źródłem dźwięku w wielu domostwach jest sam telewizor ewentualnie mikro kino domowe czy stereo, a nawet jak ktoś ma i sprzęt za 20 tys. złotych (co raczej nie jest w co drugim domostwie) to i tak się nie umywa do Dolby Atmos w kinie

Poza tym nie kazdy film tego wymaga. Takich blockbusterow wychodzi tylko kilka