Wpis z mikrobloga

Ej, kuce, to mówicie że mam się teraz wznieść ponad wszelkie uprzedzenia i pójść na barykady walczyć o fanpeja Konfederacji, w imię wolności mam bronić tego samiutkiego ugrupowania które dzień w dzień promuje jawnie zamordystyczne postulaty i bez chwili zastanowienia zamknęłoby mi mordę prewencyjną cenzurą, gdyby tylko dać im odrobinkę władzy?

Nie ma wolności dla wrogów wolności - tak kontrolnie przypominam, bo chyba niektórym zdarzyło się zapomnieć.

#neuropa #polityka #bekazprawakow
  • 25
Nie ma wolności dla wrogów wolności - tak kontrolnie przypominam, bo chyba niektórym zdarzyło się zapomnieć.


@mnik1: W takim wypadku ty już jesteś wrogiem wolności czy jeszcze nie?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZaplutyKarzelReakcji: Z jednej strony się z Tobą zgadzam, ale jednak jak napisał @BRTM - fanpej Konfedeszurii spadł z rowerka nie za to, że są prawicowym ugrupowaniem, a za to, że rozpowszechniali od roku fałszywe, szurskie informacje o tematyce medycznej (a przypomnę tylko, że ich "ekspertem" w tej dziedzinie jest Justyna Socha...) na temat szczepień, co jest społecznie szkodliwe i najzwyczajniej w świecie powinno być ukrócone. Zresztą, pewnie lada chwila ich fb
Ej, kuce, to mówicie że mam się teraz wznieść ponad wszelkie uprzedzenia i pójść na barykady walczyć o fanpeja Konfederacji


@mnik1: Serio, ktoś tak do Ciebie napisał? Czy raczej sam to sobie wymyśliłeś?
Daj sobie spokój chłopie. Wiadomo, że nikt z neuropy nie będzie walczył o prawo konfy do bycia na FB tylko ludzie będą produkować takie żebroplusowe wpisy dla atencji. Weź sobie bigosu zjedz. Jako przyszły wyborca konfy mogę Ci
Jeszcze rozumie, żeby fp spadł za jakieś kwestie światopoglądowe, ale z tego co się orientuję, poleciał za szerzenie pseudonauki.


@BRTM: Właściwie wszystko jedno. Problem w tym, że nie ma nad tym kontroli sądowej. W lepszym świecie miejsce FB zająłby jakiś Unibook, inicjatywa UE albo ONZ, w którym od decyzji o banie można byłoby odwołać się do instytucji sądowniczej (dwuinstancyjnej). Oczywiście z perspektywą zapłacenia kosztów sądowych w przypadku przegranej.

A w ogóle
Jestem za zniesieniem przepisu o uczuciach religijnych, co z miejsca czyni mnie miliard razy bardziej wolnościowym niż Memcen.


@mnik1: a za tzw. "mowę nienawiści" wsadzałbyś do więzienia, bo ktoś się obraził, że usłyszał brzydkie słowa o swojej grupie społecznej?

Jeśli tak to wcale się tak bardzo od tych krytykowanych Konfederatów nie różnisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@greven: teoria wycieku wirusa z laboratorium za trumpa była traktowana jak szurostwo i banowali za to ludzi, a dziś dyskutuje się o niej na poważnie, bo to aktualnie najbardziej prawdopodobna teoria.
Kto ustala co jest dezinformacja?
@Shatter Wybacz, że nie mam biblioteczki z ich fejkami ¯_(ツ)_/¯ Przez ostatni rok wrzucali masę antyszczepionkowych bredni, nawet na wykopie jak poszukasz to znajdziesz dużo wpisów z beką z głupot jakie wrzucali na fb.
@Izanagi013 Doprawdy jest to dzisiaj najbardziej prawdopodobna teoria? Chyba trochę naciągasz, co? No i zdecydowanie nie polecieli za to, a za regularne wysrywy pt. nie szczepcie się, bo szczepienia nie działają.
@greven: No jest, nie znaleziono dowodów na zarażenie się z ryneczku, a były problemy z bezpieczeństwem w laboratorium zgłaszane wcześniej.
Jeżeli tak mówili to przesadzali, ale nie jest też prawdą, że szczepienia zapobiegają zakażeniu i są skuteczne w 95%, a taka była narracja.