Wpis z mikrobloga

Ej, kuce, to mówicie że mam się teraz wznieść ponad wszelkie uprzedzenia i pójść na barykady walczyć o fanpeja Konfederacji, w imię wolności mam bronić tego samiutkiego ugrupowania które dzień w dzień promuje jawnie zamordystyczne postulaty i bez chwili zastanowienia zamknęłoby mi mordę prewencyjną cenzurą, gdyby tylko dać im odrobinkę władzy?

Nie ma wolności dla wrogów wolności - tak kontrolnie przypominam, bo chyba niektórym zdarzyło się zapomnieć.

#neuropa #polityka #bekazprawakow
  • 25
  • Odpowiedz
Nie ma wolności dla wrogów wolności - tak kontrolnie przypominam, bo chyba niektórym zdarzyło się zapomnieć.


@mnik1: W takim wypadku ty już jesteś wrogiem wolności czy jeszcze nie?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kulass: Jestem za zniesieniem przepisu o uczuciach religijnych, co z miejsca czyni mnie miliard razy bardziej wolnościowym niż Memcen.
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: Z jednej strony się z Tobą zgadzam, ale jednak jak napisał @BRTM - fanpej Konfedeszurii spadł z rowerka nie za to, że są prawicowym ugrupowaniem, a za to, że rozpowszechniali od roku fałszywe, szurskie informacje o tematyce medycznej (a przypomnę tylko, że ich "ekspertem" w tej dziedzinie jest Justyna Socha...) na temat szczepień, co jest społecznie szkodliwe i najzwyczajniej w świecie powinno być ukrócone. Zresztą, pewnie lada chwila
  • Odpowiedz
Ej, kuce, to mówicie że mam się teraz wznieść ponad wszelkie uprzedzenia i pójść na barykady walczyć o fanpeja Konfederacji


@mnik1: Serio, ktoś tak do Ciebie napisał? Czy raczej sam to sobie wymyśliłeś?
Daj sobie spokój chłopie. Wiadomo, że nikt z neuropy nie będzie walczył o prawo konfy do bycia na FB tylko ludzie będą produkować takie żebroplusowe wpisy dla atencji. Weź sobie bigosu zjedz. Jako przyszły wyborca konfy mogę
  • Odpowiedz
Jeszcze rozumie, żeby fp spadł za jakieś kwestie światopoglądowe, ale z tego co się orientuję, poleciał za szerzenie pseudonauki.


@BRTM: Właściwie wszystko jedno. Problem w tym, że nie ma nad tym kontroli sądowej. W lepszym świecie miejsce FB zająłby jakiś Unibook, inicjatywa UE albo ONZ, w którym od decyzji o banie można byłoby odwołać się do instytucji sądowniczej (dwuinstancyjnej). Oczywiście z perspektywą zapłacenia kosztów sądowych w przypadku przegranej.

A w
  • Odpowiedz
Jestem za zniesieniem przepisu o uczuciach religijnych, co z miejsca czyni mnie miliard razy bardziej wolnościowym niż Memcen.


@mnik1: a za tzw. "mowę nienawiści" wsadzałbyś do więzienia, bo ktoś się obraził, że usłyszał brzydkie słowa o swojej grupie społecznej?

Jeśli tak to wcale się tak bardzo od tych krytykowanych Konfederatów nie różnisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@greven: teoria wycieku wirusa z laboratorium za trumpa była traktowana jak szurostwo i banowali za to ludzi, a dziś dyskutuje się o niej na poważnie, bo to aktualnie najbardziej prawdopodobna teoria.
Kto ustala co jest dezinformacja?
  • Odpowiedz
  • 0
@Shatter Wybacz, że nie mam biblioteczki z ich fejkami ¯_(ツ)_/¯ Przez ostatni rok wrzucali masę antyszczepionkowych bredni, nawet na wykopie jak poszukasz to znajdziesz dużo wpisów z beką z głupot jakie wrzucali na fb.
  • Odpowiedz
  • 0
@Izanagi013 Doprawdy jest to dzisiaj najbardziej prawdopodobna teoria? Chyba trochę naciągasz, co? No i zdecydowanie nie polecieli za to, a za regularne wysrywy pt. nie szczepcie się, bo szczepienia nie działają.
  • Odpowiedz
@greven: No jest, nie znaleziono dowodów na zarażenie się z ryneczku, a były problemy z bezpieczeństwem w laboratorium zgłaszane wcześniej.
Jeżeli tak mówili to przesadzali, ale nie jest też prawdą, że szczepienia zapobiegają zakażeniu i są skuteczne w 95%, a taka była narracja.
  • Odpowiedz