Wpis z mikrobloga

Ja bym się wstrzymał bo to nie moja walka. To temat zastępczy mający nas odwrócić od prawdziwych problemów. Zasłona dymna, teatrzyk.


@The_Orz: bo jak mówił Kraśko do wyboru jest tylko PiS, PO, PSL i Lewica a nie jakieś tam inne partie( ͡° ͜ʖ ͡°)
Próbujesz przekonać, że w TVN są tacy sami hipokryci jak w konfederacji? Jeśli tak to dobrze ci idzie( ͡° ͜ʖ ͡°)


@patykiem_pisane: jak w konfie są hipokryci, to w TVN są megahipokryci, do tego jesteś jeszcze ty, kolejny hipokryta, ale co tam, baw się dobrze w swoim getcie( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak w konfie są hipokryci, to w TVN są megahipokryci, do tego jesteś jeszcze ty, kolejny hipokryta, ale co tam, baw się dobrze w swoim getcie( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kaczypawlak: Jak w TVN są megahipokryci to w konfederacji są GIGAHIPOKRYCI XD No i jesteś jeszcze Ty( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak w TVN są megahipokryci to w konfederacji są GIGAHIPOKRYCI XD No i jesteś jeszcze Ty( ͡° ͜ʖ ͡°)


@patykiem_pisane: no tak, TVN to "rzetelna" stacja, cenię ją tak samo jak TVP przed i po dobrej zmianie( ͡° ͜ʖ ͡°) Idź Gesslerową oglądaj czy jakieś tam warchlaki na śniadaniu w TVN-enie( ͡° ͜ʖ ͡°)
no tak, TVN to "rzetelna" stacja, cenię ją tak samo jak TVP przed i po dobrej zmianie( ͡° ͜ʖ ͡°) Idź Gesslerową oglądaj czy jakieś tam warchlaki na śniadaniu w TVN-enie( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kaczypawlak: TVN, TVP i Geslerową czy inne teletubisie cenie jak konfederację ¯\_(ツ)_/¯ Chyba się domysślasz jak bardzo, a przynajmniej powinieneś z mojej pierwszej wypowiedzi( ͡° ͜ʖ ͡
TVN, TVP i Geslerową cenie jak konfederację ¯_(ツ)/¯ Chyba się domysślasz jak bardzo, a przynajmniej powinieneś z mojej pierwszej wypowiedzi( ͡° ͜ʖ ͡°)


@patykiem_pisane: nawet nie chciało mi się zgłębiać, sam zacząłeś symetryzować "jak TVN to konfa jeszcze gorsza", głęboki przekaz to nie był. Jakby nie patrzeć hipokryzja FB, inne partie polityczne nie pospadały z rowerków, a też raczej mało mądrego piszą, ale cóż¯\(ツ)_/¯ Nie można
@Kaczypawlak: Stwierdziłem że są siebie warci jeśli chodzi o poziom hipokryzji mirku, nigdzie nie broniłem TVN czy TVP, To ty zacząłęs cos tam o megahipokryzji przebąkiwać. WISIS mi to. Jest mnóstwo przykładów jak politycy czy dziennikarze z wymienionych stron są hipokrytami i nonsensem jest przebijanie się którzy są bardziej¯\_(ツ)_/¯
Stwierdziłem że są siebie warci jeśli chodzi o poziom hipokryzji mirku, nigdzie nie broniłem TVN czy TVP, To ty zacząłęs cos tam o megahipokryzji przebąkiwać.


@patykiem_pisane: a ty mnie przebijać¯\_(ツ)_/¯

WISIS mi to.


@patykiem_pisane: *wisi czy wiszę?

Jest mnóstwo przykładów jak politycy czy dziennikarze z wymienionych stron są hipokrytami i nonsensem jest przebijanie się którzy są bardziej¯_(ツ)_/¯


@patykiem_pisane: jednak weź porównaj Polsat do TVN, albo same TVP przed i
a ty mnie przebijać¯_(ツ)


@Kaczypawlak: Byś zrozumiał bezsensowność takiej dyskusji i wymiany argumentów¯\(ツ)_/¯

jednak weź porównaj Polsat do TVN, albo same TVP przed i po 2015 roku, to różnice są( ͡° ͜ʖ ͡°)


Czy ja wiem() Czy TVP za Tuska nie bronił ACTA?
Byś zrozumiał bezsensowność takiej dyskusji i wymiany argumentów¯_(ツ)


@patykiem_pisane: z drugiej strony też masz taki bezsensowną dyskusję, "a bo inni nie lepsi", czyli można napisać, że wszyscy są ch%jami łącznie z nami¯\(ツ)_/¯

Czy ja wiem() Czy TVP za Tuska nie bronił ACTA?


@patykiem_pisane: a stosował aż tak durną propagandę jak za kurskiego?( ͡° ͜ʖ ͡°)
z drugiej strony też masz taki bezsensowną dyskusję, "a bo inni nie lepsi", czyli można napisać, że wszyscy są ch%jami łącznie z nami¯_(ツ)


@Kaczypawlak: Do takiej konkluzji mniej więcej zmierzam. Wiara że konfederacja, polsat czy inne misie są jakoś lepsi niż reszta jest naiwna. Co najwużej nie robią tego w tak prostacki i prymitywny sposób jak np obecna tVP

a stosował aż tak durną propagandę jak za kurskiego?( ͡°
Do takiej konkluzji mniej więcej zmierzam. Wiara że konfederacja, polsat czy inne misie są jakoś lepsi niż reszta jest naiwna. Co najwużej nie robią tego w tak prostacki i prymitywny sposób jak np obecna tVP


@patykiem_pisane: czyli można powiedzieć, że wszyscy kradną, bo inaczej to jest naiwność a więc po co karalność za kradzieże?

Pewnie nie, choć pamiętam (jak przez mgłe) niektóre programy np Lisa - gdy z Hołdysem bronili ACTA
@Kaczypawlak: > czyli można powiedzieć, że wszyscy kradną, bo inaczej to jest naiwność a więc po co karalność za kradzieże?

Zaraz. Że inni nie są lepsi masz przytoczone konkretne dowody np wypowiedzi polityków i głosujących np. przeciw odrzuceniu w pierwszym czytaniu ustawy anty-lgbt, a potem płaczących że FB odbiera im wolność słowa i ogólnie jest cenzura, choć sami głosowali za podobną cenzura, tylko dla innych( ͡° ͜ʖ ͡°