Wpis z mikrobloga

@SaintWykopek: nie szczególnie
oglądałam kilka np death note, sword online czy naruto i nana ale żeby listę robić to raczej nie ma sensu, bo jak już oglądałam to głównie klasyki
ofc salior moon z dragon ball czy shaman king jak byłam mała i to co wypuściło Ghibli
  • Odpowiedz
@SarahC jeszcze konosuba i można zamykać ( ͡º ͜ʖ͡º). Bardzo polecam, dla ciebie będzie pewnie jeszcze lepsze bo jakkolwiek ogarniasz japoński. Ja wszystkie sezonu oglądałem chyba 9 razy ( ͡º ͜ʖ͡º).
  • Odpowiedz
teraz bardziej na chińskich internetach. np bilibili czy we tv


@SarahC **( _)**, po Mongolsku też pewnie #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º). Tymczasem ja z angielskim na A1 ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: gratulacje A1 (σ ͜ʖσ)

A jak masz predyspozycje to chińskiego/japońskiego nauczysz się z czasem. Bardzo dźwięczne języki.
Kiedyś umiałam jeszcze niemiecki ale od szkoły go nie używałam więc można powiedzieć że się nie liczy
  • Odpowiedz
@SarahC Faktycznie, dziękuje już mi lepiej (). Do logopedy i tak próbuje podbijać w tym roku nie wyszło, pare spotkań 700 zł w plecy i minimalny postęp. W tym roku Logopeda z NFZ, będzie śmiesznie XD. Dwie bardzo ważne sprawy; moje imie "Konrad" i #!$%@? wiadomo,a po co #!$%@? to mnie nawet #!$%@? nie pytaj. #!$%@? #!$%@? ()
  • Odpowiedz
@SarahC Bo byłem z małej wioski kawałek od miasta, później mama nie miała czasu ze mną jeździć, jeden Logopeda na całe miasto więc on ustalał godziny. Większe miasto w którym było parunastu logopedów i można było wybierać to 90-pare kilometrów od naszej wiochy.
  • Odpowiedz