Wpis z mikrobloga

@GoldenJanusz: To wyobraź sobie, że parkujesz równolegle, naprzeciw zaparkowanych juz samochodów. I następnie wyobraź sobie, że wyjeżdżasz z tego wirtualnego miejsca parkingowego tyłem w prawo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@GoldenJanusz: No to skoro do garażu wjeżdżasz tyłem to wychodzi na to, że masz umiejętności, ale boisz się uszkodzić komuś auto. Za mało wiary masz w siebie.
#!$%@? to #!$%@?, zabiorą ci z trochę z OC i świat się nie zawali. Przy takiej prędkości to uszkodzenia są małe.
Mój ojciec kiedyś na pustym parkingu #!$%@? w samochód sąsiada parkując tyłem, a prawko ma 35 lat. Nie uszkodził swojego samochodu, a sąsiadowi
@GoldenJanusz: zobaczysz, że tyłem jest łatwiej, szczególnie na parkingach przy galeriach handlowych i w podziemnych, polecam szczególnie ustawić się pod kątem około 45 stopni do miejsca parkingowego i wtedy cofać, wtedy tak naprawdę tylko kontrolujesz lusterka i tylną szybę (w lusterkach odległość do samochodu z jednej i z drugiej strony), a jak wjechałeś krzywo to odrobinę do przodu i korekta. Tak jak pisali wyżej, spróbuj pojechać na parking pod supermarketem w