Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 50
@Villanova: też pracowałem w polskich "miśkach" i wypłatę zawsze dostawałem na czas.
W ogóle kisne z tego że posłanka myśli że korporacje są samowystarczalne i nie potrzebują do tego często podwykonawców, którymi to właśnie często jest sektor MSP, że wywalić najlepiej na bruk te małe firmy, którymi kiedyś były nawet te małe korporacje xD najlepiej #!$%@?ć na etacie całe życie, bo tylko z taką możliwością zostaje człowiek gdyby urzeczywistnić to co
poszliście już do biedafirmy pracować na posłankę Żukowską?


@Logan00: Pracowałem w biedafirmie. Umowa na najniższą krajową na pół etatu, reszta wypłacana pod stołem w okolicy 20 - 30 dnia miesiąca. Jak pracownik złamał rękę to wywieźli go pod dom z rowerem i miał mówić że złamał rękę w drodze do pracy. W dodatku brak jakości powodował ciągły spadek sprzedaży. Ostro tej firmie kibicuje. Na swojego obecnego pracodawcę który pilnuje żebym wykorzystał
@Logan00: ah ci współcześni lewacy. Oni są tak zapatrzeni w Hamerykę, ze też by chętnie byli na pasku techno-gigantów jak tam Demokraci.
Od zawsze bogactwo i dostatek danego kraju buduje silna klasa średnia. Klasa średnia jest albo dobrze opłacanymi specjalistami, albo ma swój biznes i go prowadzi generując PKB. To jest siła gospodarek zachodu.
Duża, globalna firma specjalizuje sie w tym jak optymalizować koszta, takze podatkowe. Ma armię prawników, która gwarantuje
@Logan00: Czy pani posłanka jest tak odjechana, że nie wie że małe i średnie firmy generują z 50 procent pkb, i bez nich gospodarka by nie funkcjonowała wcale? Zamiast #!$%@?ć o biedafirmach, lepiej by się lewica zajęła tym by w firmach lepiej traktowano ludzi i przestrzegano prawa pracy. Korporacjonizm nie jest odpowiedzią na wszystko. Zresztą, w korporacjach problem mobbingu, marnego płacenia,
@Logan00: Pracowałem w polskich bieda firmach u Janusza jak i w giga korporacjach. Wolałbym pracować w Amazonie niż wrócić do Januszy. Pani Żukowska jak zwykle z RIGCHEM. Kiedyś za późnego Tuska jeden Janusz mi 1,5 roku z wypłata zalegał XD


@Villanova: ale wiesz, że ten twój kochany Amazon dzbanie rucha państwo polskie i specjalicuje sie, jak każde globalne korpo, w unikaniu płacenia podatków?
No ale weź wytłumacz lewakowi, który lubi