Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
To co robimy zrzutkę dla wykopka co by pojechał na tą pseudo wycieczkę do Kambo i potem opowiedział na tagu jak to było naprawdę?
Proponuje dla niepoznaki kobiety, mniej się będą rzucać w oczy więc ani Pater ani Gapcio się nie zczai że to jakiś koń trojański.
Moje typy to @Babcia_krzyzowa i @Justyna16
#raportzpanstwasrodka
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dizel81: zrobię to ZA MOJE i jeszcze wam nagram na jołtubę. Mogę przy okazji zaserwować terapię grzybami dla aktorów uniwersum
  • Odpowiedz
@dizel81: xdddd, draniu!

Lubię takie wyzwania. Chętna. Tylko prośba - proszę mnie ulokować w okolicach chaty Miszkina, nie w samej chacie, tylko gdzieś obok w krzewostanie. Chcę z Miszkinem wejść w polemikę filozo i ostatecznie położyć kres jego pitoleniom:) Uwielbiam nocne posiadówki i tzw. nocne Polaków rozmowy.
Klapki już mam, więc zrzutka nie musi być jakaś przekosmiczna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Babcia_krzyzowa: zapomniałem że ty alkoholu nie spożywasz, to dla Miszy byłby sygnał że jesteś agentem obcego wywiadu albo z wykopu( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@dizel81: Filozof ma już pewnie kurzą ślepotę od metanolu z ryżu. Jeśli zasiądzie z Babcią w nocy, to się nie zorientuje, jak będzie polewała sobie wodę
  • Odpowiedz
@dizel81: Znając życie to znajdzie sie tylko jeden chętny Pan Andrzej co całe życie pracował w Rajchu.
Poza tym to oni sami sie pewnie zaorają.

Poczekajmy jeszcze z wysyłaniem korespondenta z ramienia wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dawid131: tiaaa poczekajmy poczekajmy.... aż którego tuk-tuk potrąci i guano będzie z wycieczki .... kujmy żelazko póki gorące, sie pakuj w klapki i jedziemy razem bo najłatwiej to babę posłać a faceci umywają 'rence' od brudnej roboty
  • Odpowiedz
@Babcia_krzyzowa: po obejrzeniu tych wszystkich filmów Łysego i Gapcia to nie wiem czy bym pojechał tam nawet za darmo. xD

Jeszcze skupili sie głównie na "dzungli" i świątyniach zamiast przeznaczyć 4-5 dni na jakieś rajskiej wyspie z błękitną wodą.
Najważniejsze w planie wyjazdu od Gapcia to picie zimnego piwka marki Cambodia i oglądanie polnych dróg gdzieś na dalekiej północy xD
  • Odpowiedz