Wpis z mikrobloga

2 razy zaczynałem grę bo #!$%@?ła się misja, nie było dialogów a ogarnąłem to dopiero później, myśląc że to nic nieznaczący błąd Chyba z 6 razy zaczynałem niż grę z save, który zapisywałem 1-2h temu bo świeży się zepsuł.
W NK, nigdy nie miałem tego problemu, fakt czasami wysypało gre ale z save problemu nigdy nie miałem. Dziś odpalam grę i save jest, szkoda tylko że jest tylko obrazek bez nazwy miejsca i godziny więc nie mogę go wczytać.
Ja już podziekuje za tego moda. Fajny był, irytowały pewne aspekty z niemożliwością zabicia niektórych postaci, zanim to one nie zaatakowały Ciebie. Dialogi czasami wybijały z imersji.
No ale serio, już mi się nie chce kolejny raz nadrabiać godziny czy dwóch.
#kronikimyrtany #gothic
  • 8
bez biegania na K sobie nie wyobrażam znów czasu tracić, no ale za pierwszym razem nie.


@RwandyjskiFront: bo ogolnie to zauwazylem ze masa skryptow, zadan, scenek itp sie psuje jak np wlatujesz na K/F8 w jakas scenke ktora powinna Ci odebrac sterowanie, kamere itp
@RwandyjskiFront: podobno korzystanie z marvina oraz włażenie do niektórych, zamkniętych w danym rozdziale lokacji strasznie psuje grę. Też grałem z 80h i ani jednego poważnego buga nie uświadczyłem.
Przez całą grę save mi się skiepścił 2 razy, a gra wywaliła z 40+.
Dla porównania noc kruka zwykła, save nie zepsuł mi się nigdy (nie pamiętam) a gra wywaliła się może 2-3 razy.