Wpis z mikrobloga

  • 2976
Każdemu popierającemu nowe mandaty życzę żeby wpadł na panów w niebieskich czapkach zaraz jak wleci z terenu niezabudowanego do wsi gdzie psy dupami szczekają a jedyny dom to ten sołtysa 800m od drogi gdzie mamy ograniczenie do 40km/h.
Może wtedy dotrze do was że polskie drogi to absurd na absurdzie i policja zamiast pilnować ograniczeń w miejscach typu szkoła/przedszkole woli chować się po krzakach w miejscach gdzie można łatwo wyrobić miesięczną normę.
#motoryzacja
  • 250
  • Odpowiedz
@K_eM1: Rozumiem że jak mieszkam w wsi zabitej dechami to przed przejściem przez drogę muszę ustawiać teleskop i patrzeć czy jakiś WE mi wyleci 170 albo lepiej.
  • Odpowiedz
Zobaczymy jak się będziecie tłumaczyć że zawsze jeździcie przepisowo


@Atreyu: o tak widzę każdego wykopka, który pieprzy o tym o czym mówisz xD ci sami co potem myślą, że jak nie mają historii mandatowej to nic im nie grozi i policjant sobie odjedzie xD
  • Odpowiedz
@K_eM1: Wróciłem po 4 latach na emigracji do polski i po 4 miesiącach w polsce w roli kierowcy stwierdzam że to jak polacy jeżdżą to jest #!$%@? patologia. Nie popieram wymuszania posłuszeństwa karą ale sam nie mam pojęcia jak tę patologię inaczej ludzi zmusić do bezpiecznej jazdy.


@badylord: w pełni popieram rypanie drogowej patologii mandatami. Jak Seba będzie musiał sprzedać swojego gruza na opłacenie mandatu, to Mati na
  • Odpowiedz
Powiadam wam, nie istnieje człowiek który nigdy nie przekroczył prędkości


@Atreyu: Ale wiesz, że za to nie zabijają???
Złamałeś przepisy, trudno poniesiesz konsekwencje, zapłacisz i będziesz wiedział na przyszłość, żeby trochę uważniej patrzeć na znaki, a co najważniejsze nadal będziesz żył!

Uspokoiłem Cię?
  • Odpowiedz
@Atreyu: #!$%@?, zawsze w takich wpisach znajdują się jacyś debile ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiesz że jest różnica między przekroczeniem prędkości o 10-20 km/h, a #!$%@? 30-60 km/h ponad zakaz przez teren zabudowany?

Ciężko jest słychać #!$%@? zasranej polskiej Januszerki, że złą decyzją jest wymierzanie wysokich kar patusą drogowym

I'm OUT!
  • Odpowiedz
@K_eM1: Tak czy siak na dobre wyjdzie. Przestepcy przystopuja a normalni ludzie zobacza pewne wady naszego systemu i moze zaglosuja na kogos innego
  • Odpowiedz
  • 3
@K_eM1 w pierwszej kolejności powinni zabrać się za poprawienie widoczności przejść dla pieszych, a nie podnosić mandaty. Poznań, duże miasto, masa przejść. Jeszcze więcej nieoświetlonych, albo marnie oświetlonych. W dzień czasami pieszego ciężko zauważyć jak wyjdzie zza rogu. A co dopiero po ciemku, z padającym deszczem czy śniegiem i pieszym ubranym na czarno. Tak samo jest w każdym mieście i poza nim. Piesi teraz z tego co widzę coraz mniej przejmują
  • Odpowiedz
celem życia nie jest przeżycie


@Atreyu: Jaki to ma związek z mandatem za przekroczenie prędkości?

Chcesz powiedzieć, że celem życia jest przekraczanie dozwolonej prędkości czy unikanie mandatów?
  • Odpowiedz