Wpis z mikrobloga

  • 2976
Każdemu popierającemu nowe mandaty życzę żeby wpadł na panów w niebieskich czapkach zaraz jak wleci z terenu niezabudowanego do wsi gdzie psy dupami szczekają a jedyny dom to ten sołtysa 800m od drogi gdzie mamy ograniczenie do 40km/h.
Może wtedy dotrze do was że polskie drogi to absurd na absurdzie i policja zamiast pilnować ograniczeń w miejscach typu szkoła/przedszkole woli chować się po krzakach w miejscach gdzie można łatwo wyrobić miesięczną normę.
#motoryzacja
  • 250
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Supren: to niech jeździ 15km/h to jeszcze pogada ze zwierzem zanim go minie. Sranie ograniczeniami "bo wypadki losowe" to nie jest rozwiązanie, bo dąży do tego, żeby właśnie wszędzie toczyć te auta.
  • Odpowiedz
  • 6
@piwakk To jest nawet śmieszne ale jak jechałem na Litwę to do czasu przekroczenia granicy wszyscy #!$%@? ale już po przejechaniu granicy te same samochody jak jeden mąż zwolniły do tych 50 i jechał każdy z taką prędkością cały czas xD potem jak wracałem to na Litwie każdy elegancko się trzymał, a po przekroczeniu granicy już na polskiej stronie każdy rura, do odcięcia xD jak w dziczy
  • Odpowiedz
  • 0
@tellet Ja przez cały czas mówię tylko o tym żeby nie #!$%@?ć i żeby używać mózgu za kierownicą xD nie popadaj ze skrajności w skrajność. Przykłady typu 40kmh w lesie czy na drodze wśród samych pól to jakieś parę procent (jak nie mniej) dróg.
  • Odpowiedz
Nie zesrajcie się z tą przepisową jazdą kapelusznicy. Jak to jest z tymi ograniczeniami, że w Norwegii czy Hiszpani jadąc 10 kmh ponad limit mało co się nie #!$%@? z zakrętu, i siłą rzeczy masz poczucie że trzeba ich przestrzegać, bo chronią one ciebie i innych uczestników ruchu. U nas masz 30 km/h na drodze którą wrzucił OP, bo tak i #!$%@?. Trzy kilometry dalej w 97 mało co nie potrącili sołtysa
  • Odpowiedz
@tellet: Zaraz jak wjeżdżasz do Austrii od strony Czech masz ograniczenie do 30 km/h a po jednej i drugiej stronie pola kukurydzy i wiatraki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wszędzie są takie anomalie. Najlepsze jest to że tam jest fotoradar i znam co najmniej 3 polaków którzy dostali zdjęcie z tego fotoradaru.
  • Odpowiedz
  • 1
@MrRidiculous No a potem Autostrada i 100 albo 120 km/h, droga płaska jak masło, prosta, świetna widoczność, brak zakrętów, bardzo nowoczesne auta i jednak umieją jechać przepisowo. Ciekawe :)
  • Odpowiedz
  • 0
@K_eM1 ja prdle co mam zgadywać ...chyba jakiś znak był wcześniej co? Jak w jedną stronę jest znak to masz ograniczenie a jak w drugą nie ma to nie ma ograniczenia do czasu aż nie postawią znaku...czego nie rozumiesz...? Naucz się patrzeć na znaki a jak chcesz #!$%@?ć to se kup konsole, gran turismo i kierownice..
  • Odpowiedz
  • 0
@K_eM1 jak ci nie pasuje ograniczenie to piszesz do urzędu zajmującego się tematem że wydaje się tobie że takie ograniczenie jest tutaj bez sensu...mejla chyba masz co? Tyle już tutaj dałeś wpisów że dawno już byś takiego mejla napisał a nie się żalisz tutaj...
  • Odpowiedz
ITT

Wykopowi nosacze bez prawa jazdy, niemający zielonego pojęcia o "racjonalności" ograniczeń i rozstawiania znaków w PL radują się, bo wreszcie somsiadowi doj***bią mandat i poprawi się bezpieczeństwo na drogach (bo przecież o to w tym wszystkim chodzi, nie?).
  • Odpowiedz
@K_eM1: Ale wiesz że te 1000 zl dają jak się przekroczy o 40 km/h a to trzeba byc już dzbanem? A 1500 za wyprzedzanie na pasach - to już trzeba być dzbanem do kwadratu żeby dostac. Miłego rumakowania na drodze ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@vieniasn:
@K_eM1:

jak ktoś jest za mandatami to zwraca uwagę na znaki i nie przekracza prędkości


Jeśli ktoś jest za mandatami to nie ma auta i prawa jazdy. Patologia na zasiłkach, która się cieszy, że znowu dojebią "bogatym"... bo auto mieć to burżuj #!$%@?.
  • Odpowiedz