Wpis z mikrobloga

  • 2976
Każdemu popierającemu nowe mandaty życzę żeby wpadł na panów w niebieskich czapkach zaraz jak wleci z terenu niezabudowanego do wsi gdzie psy dupami szczekają a jedyny dom to ten sołtysa 800m od drogi gdzie mamy ograniczenie do 40km/h.
Może wtedy dotrze do was że polskie drogi to absurd na absurdzie i policja zamiast pilnować ograniczeń w miejscach typu szkoła/przedszkole woli chować się po krzakach w miejscach gdzie można łatwo wyrobić miesięczną normę.
#motoryzacja
  • 250
owiadam wam, nie istnieje człowiek który nigdy nie przekroczył prędkości

Wasza matka, ksiądz proboszcz, pan policjant po służbie - każdemu się zdarzy, nawet nieumyślnie. Wam też

I obyście wtedy moralizatorzy - trafili na patrol z suszarką w miejscu kompletnie z dupy do robienia statystyk. Zobaczymy jak się będziecie tłumaczyć że zawsze jeździcie przepisowo


@Atreyu: I wtedy przyjmą mandat 50-200 zł a ty dostaniesz 2500 za 70km/h.
Pobierz xGreatx - > owiadam wam, nie istnieje człowiek który nigdy nie przekroczył prędkości
...
źródło: comment_1641065148Qckx1ukzGn22zJ1g2EelXG.jpg
@xGreatx: co prawda do tej pory jeszcze nie dostałem ani jednego mandatu za prędkość w Polsce, ale wizja oddania mojej tygodniówki mnie nie przeraża ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@milionerro
@GastroAndrzej
@LittleChad
@patrykolos
@Missudi
@eugeniusz_geniusz
@Alfabet
@vieniasn

Wy rozumiecie czym są absurdalne ograniczenia prędkości w Polsce dostosowane pod samochody z lat 90 ? Ilość absurdalnych ograniczeń jest ogromna a policja swoje żniwa zbiera właśnie w takich miejscach.
Jeżeli to dla was dalej jest ok to myślę że spokojnie mogę zacytować pana Stonogę "Szkoda gadać, szkoda strzępić ryja".
@K_eM1: mieszkałem kiedyś przy drodze krajowej, wyremontowali ją i dali ograniczenie do 70 kmh. Kilka lat później otworzyli drogę ekspresową w ciągu tej drogi krajowej. Więc co zrobili na kilkuletniej wyremontowanej drodze? Zmienili ograniczenie na 50 kmh i w niektórych miejscach zlikwidowali pasy do wyprzedzania pod górę xDD i w takim miejscu właśnie czesto stoją nasi dzielni funkcjonariusze i łapią kierowców którzy nie daj Boże pędzili ponad 50 kmh na drodze