Wpis z mikrobloga

  • 2976
Każdemu popierającemu nowe mandaty życzę żeby wpadł na panów w niebieskich czapkach zaraz jak wleci z terenu niezabudowanego do wsi gdzie psy dupami szczekają a jedyny dom to ten sołtysa 800m od drogi gdzie mamy ograniczenie do 40km/h.
Może wtedy dotrze do was że polskie drogi to absurd na absurdzie i policja zamiast pilnować ograniczeń w miejscach typu szkoła/przedszkole woli chować się po krzakach w miejscach gdzie można łatwo wyrobić miesięczną normę.
#motoryzacja
  • 250
  • Odpowiedz
@K_eM1: Ale chłopie musi być znak jakiś! To nie działa tak że masz jakąś droge #!$%@? wie gdzie i nagle okazuje że maksymalnie możesz nią jechać 30 a znaku żadnego(). Jak dostaniesz taki mandat a znaku nie ma to bez problemu się w sądzie obronisz.
  • Odpowiedz
@K_eM1: To w takim razie jest to wina zarządcy dróg. Skąd ja mam wiedzieć, że jest ograniczenie do 30 km/h? Bez problemu się obronisz w sądzie jakbyś mandat dostał
  • Odpowiedz
@K_eM1: Wróciłem po 4 latach na emigracji do polski i po 4 miesiącach w polsce w roli kierowcy stwierdzam że to jak polacy jeżdżą to jest #!$%@? patologia. Nie popieram wymuszania posłuszeństwa karą ale sam nie mam pojęcia jak tę patologię inaczej ludzi zmusić do bezpiecznej jazdy.
  • Odpowiedz
Każdemu popierającemu nowe mandaty życzę żeby wpadł na panów w niebieskich czapkach zaraz jak wleci z terenu niezabudowanego do wsi gdzie psy dupami szczekają a jedyny dom to ten sołtysa 800m od drogi gdzie mamy ograniczenie do 40km/h.


@K_eM1: wow, będę musiał zwolnić do 40km/h XD Wow, będę 2 minuty później u celu XD
  • Odpowiedz
owiadam wam, nie istnieje człowiek który nigdy nie przekroczył prędkości

Wasza matka, ksiądz proboszcz, pan policjant po służbie - każdemu się zdarzy, nawet nieumyślnie. Wam też

I obyście wtedy moralizatorzy - trafili na patrol z suszarką w miejscu kompletnie z dupy do robienia statystyk. Zobaczymy jak się będziecie tłumaczyć że zawsze jeździcie przepisowo


@Atreyu: I wtedy przyjmą mandat 50-200 zł a ty dostaniesz 2500 za 70km/h.
xGreatx - > owiadam wam, nie istnieje człowiek który nigdy nie przekroczył prędkości
...

źródło: comment_1641065148Qckx1ukzGn22zJ1g2EelXG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@K_eM1 gorsze już jest to że nie jest sie pewnym czy minęło się skrzyżowanie, które odwołuje ograniczenie, bo oczywiście nie każde z nich musi być oznakowane.
  • Odpowiedz
@xGreatx: co prawda do tej pory jeszcze nie dostałem ani jednego mandatu za prędkość w Polsce, ale wizja oddania mojej tygodniówki mnie nie przeraża ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@K_eM1: no ale co ma mi grozić w takim wypadku od policji jeśli zastosuje się do znaku ograniczenia prędkości? Polecam robienie tego, nagle okazuje się że jakby problemów z policją mniej
  • Odpowiedz
via Android
  • 38
@milionerro
@GastroAndrzej
@LittleChad
@patrykolos
@Missudi
@eugeniusz_geniusz
@Alfabet
@vieniasn

Wy rozumiecie czym są absurdalne ograniczenia prędkości w Polsce dostosowane pod samochody z lat 90 ? Ilość absurdalnych ograniczeń jest ogromna a policja swoje żniwa zbiera właśnie w takich miejscach.
Jeżeli to dla was dalej jest ok to myślę że spokojnie mogę zacytować pana Stonogę "Szkoda gadać, szkoda strzępić ryja".
  • Odpowiedz
@K_eM1 dopiero od przekroczenia o 30 stawki mandatów są dość wysokie
naucz się jeździć jak człowiek cywilizowany i nie będzie żadnego problemu

w Polsce dostosowane pod samochody z lat 90 ?

skwituje to chłodnym XD
  • Odpowiedz
@K_eM1: Kwiiiik nie dadzom mi #!$%@?ć


@eugeniusz_geniusz: Jeździsz za granicę? Chyba nie, skoro takie coś piszesz, za granicą jak masz teren zabudowany to taki on jest, u nas wlatujesz w teren zabudowany, a tutaj dalej las... I w drugą stronę to samo, teren się kończy, a jeszcze zabudowania są i skrzyżowania...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 45
@K_eM1: Wylatujesz na taką wiejska drogę, cisniesz 100 swoim gruzowatym BMW a tu nagle na poboczu pieszy ci się na ulicę przewraca.
Chłopie, jak to nie autostrada czy ekspresówka to powinni mocno kosić takich mistrzów prostej.

Czemu kosztem drugiego człowieka chcesz dojechać na miejsce 10 min wcześniej?
  • Odpowiedz
@K_eM1: mieszkałem kiedyś przy drodze krajowej, wyremontowali ją i dali ograniczenie do 70 kmh. Kilka lat później otworzyli drogę ekspresową w ciągu tej drogi krajowej. Więc co zrobili na kilkuletniej wyremontowanej drodze? Zmienili ograniczenie na 50 kmh i w niektórych miejscach zlikwidowali pasy do wyprzedzania pod górę xDD i w takim miejscu właśnie czesto stoją nasi dzielni funkcjonariusze i łapią kierowców którzy nie daj Boże pędzili ponad 50 kmh na drodze
  • Odpowiedz