Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@derton778:
Chcesz mi powiedzieć, że kibel na malutkiej chińskiej oponce hamuje lepiej niż 17cali o szerokości 18cm?
I jeszcze pewnie ma mapy zapłonu i kontrolę trakcji?

Jeśli dla ciebie komfort to automat (tak jakby motocykle nie miały automatów) czy schowki (honda nc700 - automat i schowek wielkości sporego kufra w miejscu baku do którego wejdzie cały kask) to niestety gówno wiesz o motocyklach.

Kible są tak komfortowe....że nikt nimi nie jeździ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hahaharry:
Normalny facet nie usiądzie na skuterze bo do tego trzeba mieć waginę, żeby jaja nie przeszkadzały w trzymaniu zaciśniętych nóg.

Już pomijam bezpieczeństwo jazdy na takim taborecie - jednośladem czy nawet #!$%@? koniem kieruje się dupskiem (dosiadem), a do tego trzeba mieć się za co zaprzeć kolanami.

A na kibelku się można zaprzeć waginą za siatę z zakupami pod klapą.
Jedno hamowanie awaryjne i lecisz ryjem na asfalt
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@derton778: teraz te skutery to wyglądają lepiej niż niektóre ścigacze.
Ja bym tyle nie wydał na taką maszynę ale ważne aby ci się podobało. No i do miasta jest to lepszy sprzęt niz zwykły motocykl.
Ja ostatnio cisnalo burgmanem 400 i powiem że to maszyna perfekt i moc w sam raz
@wojtoon: Zanim jeszcze się bardziej pogrążysz lepiej zobacz jak wyglada Forza 350. Albo nawet i PCX125 xD
Nie są to typowe kible. Pośrodku, między nogami masz bak, nie załączysz nóg ze sobą. Ba, nawet idzie się na owiewce zaprzeć nogami. Są do tego specjalne miejsca.