Wpis z mikrobloga

@klepie-biede: To most w Zegrzu? Krajówka, z ograniczeniem do 70km/h?

Żenujące jest wyznaczanie przejść dla pieszych na 3 pasmowej jezdni, bez sygnalizacji świetlnej.
Nie znam miejsca w Europie gdzie stosowano by takie rozwiązanie. To niebezpieczne dla pieszych i kierowców, choć bardzo dochodowe dla skarbu Państwa.
Nie jestem pewien, ale wszędzie gdzie jest powyżej jednego pasa to ustawiana jest sygnalizacja świetla. Nie w Polsce.
Jestem pewien, że jeśli tu wyprzedza to będzie wyprzedzał w każdym innym przypadku.


@niki_niki: dokładnie tak.

Ja twierdzę, że jak coś komuś uchodzi notorycznie na sucho to ma to notorycznie w dupie. Zresztą może ten kierowca tak jak mireczek Nacho_Libre nie ma pojęcia o obowiązujących przepisach, ba może nie ma wyobraźni i warto taką osobę po prostu uświadomić o zagrożeniach...
Zresztą wystarczy poczytać komentarze mireczków w tym wątku żeby zrozumieć że
@klepie-biede: następnym razem daj se na wsztrzymanie i łap na kamerkę prawdziwych wariatów drogowych, a nie ludzi co im się nie chce zwolnić o 5km/h na sekundę widząc całe przejście, nie stwarzając ŻADNEGO zagrożenia.

A wczoraj np. idąc przez miasto moich rodziców, gość w zabudowanym conajmniej 80 pruł. W dodatku wiem kto. Lokalny dilerek. Zgłosiłem się do urzędu miasta po nagranie z kamery, ale nie wiem czy na takie coś można
via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@klepie-biede: filmik z gatunku "złamane krzesło, doliczam do rachunku!"
Nie hamowałeś nie zwolniłeś nawet przed przejściem, no ale "hurr durr wyprzedził".
Ja tam na to zwracam uwagę, ale to typowa komusza mentalność szeryfa z kamerką. Pytanie tylko, czy sam swoje błędy też wysyłasz, jak się nagrają, czy to już "haha mam nadzieje że mnie nikt nie widział"?