Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przekret512: no i dobrze. Jakby to była jakaś pierdółka to też bym nie popierał, ale to jest wyprzedzanie na przejsciu dla pieszych, manewr nagminnie łamany przez kierowców, który trzeba tępić za każdym, nawet najmniejszym razem by w końcu im w nawyk weszło, że tak się po prostu nie robi. Nawet na pustej drodze na totalnym odludziu.
  • Odpowiedz
@klepie-biede:
jesteś w stanie udostepnic np 15 sekund przed samymi pasami?
byłbym wtedy w stanie określić ile jechałeś przed pasami

duzo bys wyjaśnił, bo szczerze,mam podejrzenia ze specjalnie zwolniłeś doslownie 100m przed pasami, zeby nagrac "debila wyprzedzajacego na
  • Odpowiedz
duzo bys wyjaśnił, bo szczerze,mam podejrzenia ze specjalnie zwolniłeś doslownie 100m przed pasami, zeby nagrac "debila wyprzedzajacego na pasach"

nie chce usprawiedliwiać typa, no ale zero ludzi, 1wszy stycznia, i akurat szeryf z kamerką :) i akurat uciete tuz przed samyki pasami

troche smierdzisz mi szczerze


@elo_: skoro zarzuciłeś mi prowokowanie na drodze i próbę oszustwa to rozumiem że teraz przeprosisz, prawda?
  • Odpowiedz
@klepie-biede: za co mam cie przepraszać? xD

udowodniłeś, że nie było prowokacji, spoko

nastepnym razem wrzucaj nagranie normalnie uciete, zeby nie zostawiac furtek do domyslow to bedzie lepiej, w ogole musisz miec mocno #!$%@? ego skoro uwazasz ze ja cie obrazilem jakkolwiek w poprzednim wpisie
  • Odpowiedz
@elo_: jakbyś przejrzał wątek to byś wiedział że leciałem na tempomacie, ale wolałeś założyć że była prowokacja rodem z nieoznakowanego radiowozu :)

troche smierdzisz mi szczerze


no akurat brałem dziś prysznic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Django09: no zgodnie z tym przepisem i pewnie logiką nagrywającego, samochód dojeżdża do skrętu w lewo za pasami więc siłą rzeczy musi zwolnić by ustąpić pierwszeństwa tym jadącym w przeciwnym kierunku, wtedy wszyscy zwalniają na sąsiednich pasach by nie było wyprzedzania?
  • Odpowiedz