Wpis z mikrobloga

bo może ty specjalnie zwolniłeś by mieć swoją atencję


@Nacho_Libre: tempomacik przyjacielu :) Zresztą oceń sam na nagraniu czy tam widać że zwolniłem....
Nawet gdyby tak było to pojazd na pasie obok też ma obowiązek zwolnić i poruszać się maksymalnie z taką samą prędkością
  • Odpowiedz
a tak w ogóle to chyba kłócisz się z niewłaściwą osobą XDDDD ja uświadamiałem mirka Nacho_libre, że nie ma racji.


@MandarynWspanialy: Bez kitu, czytając to miałem niezłego mindfucka. Gość którego popierałeś zaczął się do ciebie sadzić xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@klepie-biede: jak zgłosiłeś to niech Ci bozia, Allah czy w co tam wierzysz wynagrodzi. A jak w nic nie wierzysz, to niech los zawsze ci sprzyja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szczesliwego nowego roku!
  • Odpowiedz
Stało się coś komuś?


@kreiws: Jestem pewien, że jeśli tu wyprzedza to będzie wyprzedzał w każdym innym przypadku. Więc dla jego dobra, warto aby skończyło się teraz na mandacie, niż aby odebrali mu uprawnienia, po tym jak kogoś zdejmie z pasów.
  • Odpowiedz
@klepie-biede: chyba sobie jaja robisz. Ja rozumiem żeby to jakieś poważne i niebezpieczne wykroczenie było, gość na ekstremalnie długim odcinku wyprzedza cie może +5 km/h i czesc wyprzedzania wypadła na odcinek pasów, gdzie widoczność pełna i nikogo nie ma? Miał na ten odcinek zwolnić te 5kmh i ponownie dodać gazu po?

Brak słów, polska mentalność #!$%@?.
  • Odpowiedz