Wpis z mikrobloga

@Nfvr

Koleżanka nieszczepiona przeszła jak lekkie przeziębienie (najbardziej uciążliwy objaw, to uczucie "rozbicia"). Jej zaszczepiony dwudawkowo mąż miał duszności, nie mógł zapach tchu. Jednak tu trzeba wziąć pod uwagę, że mogło to być na tle nerwowym, bo on bardzo bal się zakażenia. Mierzył sobie wcześniej temperaturę 3 razy dziennie a po zakażeniu co godzinę...
Reszta zaszczepionych różnie, jak przeziębienie (rozstrzał 25-75 lat). Niezaszczepieni też (części wyszedł pozytyw przypadkowo)
@Nfvr: Równo pół roku po drugiej dawce (już miałem się zapisywać na trzecią). Lekkie przeziębienie bez gorączki, brak węchu 3-4 dni, słabszy smak, senność. Czyli bardzo lekko :)
robiles test?


@Nfvr: tak. Najpierw jak odkryłem, że nie czułem węchu i gorzej że smakiem, to zrobiłem domowy wymazowy test - pozytywny, więc pozniej oficjalny PCR. Też pozytywny.
@Nfvr: ja mam teraz jakieś przeziębienie od kilku dni. zarazili mnie bratankowie na święta. może to ten słynny omikron? nie chcę się bawić w testy bo i tak w nie nie wierzę. A objawy to drapanie w gardle, lekka gorączka, katar i teraz lekki kaszel, czyli typowe objawy omikrona ( ͡° ͜ʖ ͡°)