Wpis z mikrobloga

@bujaka123: Mam mieszane uczucia bo jednak z jednej strony rozumiem Cię jak najbardziej, ale z drugiej Ona zachowała się bardzo elegancko... chyba, bo nie jestem into tinder i moze to jest normalne, że tak piszą?

EDIT: Przeczytałem screeny. Jesteś zjebem. Podziwiam tę laskę, że dała radę się tak elegancko zachować.

I nie, nie jestem spermiażem ani białorycerzykiem. Jestem zdziwiony tym razem jak to kobieta porządnie się zachowała.
@bujaka123: Z jednej strony rozumiem bo pamiętam okres gdzie umawiałem się z laskami po 2-3 razy w tygodniu i to jakaś kawka, jedzenie a kasa leci... Ale też jest to dobry moment jak laska reaguje na to gdy płacisz. Są dwa typy: jedna będzie to traktowała jako coś normalnego że Ty płacisz i już masz zły sygnał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Druga powie, że płaci za siebie
@bujaka123: #!$%@? nie rozchodzę tego. Jesteś ekstremalnym biedakiem i przegrywem, laska cię wyjaśniła, kasę oddała. Nie dziwię się że na takich jak wy laski nawet nie chcą splunąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bujaka123: Na przyszłość nigdy nie stawiaj kobiecie niestety na wstępie ponad połowa potencjalnych partnerek ci odpadnie ale to żadna strata bo to będą najprawdopodobniej roszczeniowe #!$%@? lecące na monetę. Zostawić takie dla pantofli bez godność, a w narodzie mamy ich dostatek. Głowa do góry panie opie niestety żeby w tym szambie coś wyłowić ciekawego trzeba przerzucić tony gówna. Z drugiej strony podziwiam wszystkich, którzy tracą czas, pieniądze nierzadko nerwy na randkowanie.