Wpis z mikrobloga

Była ustna umowa , że ona stawia na kolejnym - zgodziła się. Nie wywiązała się z umowy, bo nie będzie spotkania, więc niech płaci. Ciąg dalszy prześlę jeśli będzie większe zainteresowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bujaka123: Tu właśnie widać przegryw.
Chad by miał w dupie, nie odpisał i machnął ręką na 23zł, bo dla niego taka kwota to nic.

Przegryw jak wściekły ratlerek będzie się użerał z polką tracąć godność dla 23zł
  • Odpowiedz
@bujaka123: A to Wy sie tak umawialiście? Poszedłeś, postawiłeś jedzenie, nikt Ci nie kazał i mogles sie upominać na miejscu bo jak to napisales "z mysla, ze na kolejnym Ty stawiasz" to wiesz jak to jest, kogut myslal o niedzieli a w sobote mu łeb ucieli. Współczuje tej dziewczynie i każdej w przyszlości z ktora bedziesz sie widywał i nie pisze tego dlatego, ze jestem z tych co "facet musi
  • Odpowiedz
@bujaka123:
To tak nie działa ośle, że była "umowa ustna".
Masz jakiekolwiek potwierdzenie na to, że ona zobowiązywała się zapłacić na kolejnym spotkaniu? To pierwsza rzecz.
Druga - nawet gdyby doszło do spotkania i wspólnego posiłku to nawet wtedy nie musiałaby zapłacić - jeśli zapłaciłaby za jedzenie to świadczyłoby to o jej prawdomówności i że potrafi dotrzymywać umowy. Jeśli nie - wyszłaby na sukę, ale nic więcej.
Trzecia sprawa -
  • Odpowiedz
@bujaka123: :D już to że zażądałeś od laski oddania kasy za poprzednie spotkanie jest mega prostacie (brak mi teraz odpowiedniego na to określenia) Żenada w #!$%@?, ale możesz udostępnić dalej tą rozmowę, jestem ciekaw tej konwersacji.
  • Odpowiedz