Wpis z mikrobloga

@PanWyrwiflak: a to możliwe. Ale oprogramowanie chyba można dopracować "ogółem"? Ja nie narzekam na wyświetlacz czy kamerę - tylko na system i to na jego core'owe funkcjonalności
@613_07: dopiero co się przeniosłem z androida na iOS i to gówno jest tak ograniczone, że brakuje połowy rzeczy których używałem na androidzie.
Najbardziej wkurza brak automatycznej wysyłki zdjęć na moją chmurę, okrojona klawiatura SwiftKey, tylko jedna przeglądarka internetowa jest dostępna, średnia obsługa gestów, niedorobione centrum powiadomień, beznadziejne odblokowanie.
Jest też trochę plusów, największym chyba brak syfu w systemie i długie wsparcie, ale na androidzie wrzucałem custom Romy i było git.
@613_07: miałem po kolei mniej więcej:
- HTC One
- Xperia X1
- Galaxy Note
- HTC One M7
- Galaxy Note 3
- Galaxy Note 4
- Huawei Mate 40 (jeden z fajniejszych)
- Galaxy Note 10+

Teraz mam IPhone 13 Pro Max i to jednak inna liga.

Szczególnie oszukany czułem się po kupnie Galaxy Note 10+ gdzie w recenzjach rozpływali się nad materiałami a jak wyjąłem z pudełka to
@613_07: ja używałem i Samsunga i teraz mam iPhone od roku.
Nie ma tragedii w obu systemach, w iPhonie bardzo mi się podoba świetna integracja z innymi urządzeniami od Apple no i to że nieważne ile aplikacji nie zainstaluje to nie zaczyna zamulać jak Samsung w takiej sytuacji. Ale poza tym to nie są aż takie różnice żeby mówić że Samsung to gówno, iPhone też ma wady jak np. to że