Wpis z mikrobloga

@imanubba będzie uzależnienie.
I nie #!$%@? mi tu że was nie wciągnęło.

Sam walczę z fobia społeczna,nie jestem na żadnych lekach,chodzę na terapię i idzie żyć.
Ale #!$%@? najlepiej #!$%@? xana i mieć #!$%@? a potem po roku czasu bez xana nie wyjdziesz z domu.
@Sruklilele: kurde no Janie wiem czy mam fobie społeczna ale no mam wiele dziwnych zachowań typu jadę komunikacja miejska i myślę sobie że jakiś spychol mnie zatakuje. Ciężko mi też nawiązać kontakt z drugim człowiekiem bo na starcie myślę że mnie zaatakuje i #!$%@?. Dziwny jestem mega ale tak jest. Może to przekona
@imanubba: to lepiej idź do lekarza i powiedz prawdę bo to że boisz się że ktoś cię zabije to nie brzmi do końca jak fobia społeczna

Ogółem benzo tylko maskuje objawy lęku na to kilka godzin. Z żadnego #!$%@? cię to nie wyleczy bo po kilku godzinach przestanie działać i wrócisz do tego samego stanu.
@imanubba: Benzo jest mocniejsze ale szybko wzrasta tolerka i łatwo się #!$%@?ć a odstawienie jest ciężkie.
Pregaba działa fajnie: odicina emocje, strach, lęki, dodaje pewności siebie. Słabiej uzależnia (psychiatra twierdzi że nie uzależnia, ale uzależnia) biorąc 75mg 2xdzien możesz być cały czas pod jej działaniem. Wrza ze wzrostem tolerki dokladasz tabletke (chyba ze dostaniesz mocniejsza pregabe) Ale to nadal psychotrop i nadal ciężko odstawić. Szczególnie dawki 600mg i więcej.
Myślę, że
@imanubba: Jedna rada ode mnie - nie #!$%@? sie w tańcu przede wszystkim. Zajdź tam do niego, powiedz wprost, że chcesz benzo, bo inne leki ci nie pomagają, w tym hydroksyzyna. Powiedz, że chcesz czuć sie normalnie w stresowych sytuacjach i dlatego potrzebujesz. Nie sugeruj nawet, że będziesz stosował to w ramach walki z depresją, bo wtedy Ci na pewno nie przepisze. Te konowały nie chcą przepisywać benzo na cięższe przypadłości,