Wpis z mikrobloga

@imanubba: Zamiast ładować się w benzo, załatw sobie pregabaline przez erecepte i będzie mniejsza szansa że się #!$%@? a i efekty będą. Moim zdaniem to trochę niedoceniany lek ale akurat w moim przypadku robił robotę :)
@pepko_pepps: no tak rozumiem tylko że u mnie jest ten problem ze nie brałem nigdy żadnych leków uspakajacych nawet ssri. I nie wiem czy po takim SSRI czy hydroksyzynie będą efekty.
Chciałbym żeby coś podziałało i jakby hydrozyna zadziałała to bym nie myślał o benzo.
Gorzej jak nie będzie działać
@imanubba
@Michuyyy
@pepko_pepps
@EarthRebel Na moje to dużo osób na tym forum bardzo przesadza z określaniem benzo jako bardzo uzależniającego narkotyku. Oczywiście u każdego będzie to wyglądać trochę inaczej, lecz nie jest to niewiadomo jaka faza. Sam ponad rok temu pytałem tu o klona, mam bardzo łatwy dostęp i na przestrzeni roku zdarza mi się zjeść blister x'a pod piwa czy spalic trawę i zjeść 5mg clona. Nigdy nie miałem żadnej zwały
@imanubba: Tak jak już ktoś napisał spróbuj pregabaliny. Mi Relanium dawała rodzinna ale już mam trzy wykrzykniki na profilu że więcej żaden lekarz ma mi nie dawać xD Psychiatra nie chce mi dawać benzo. Pregabalina to takie benzo light ale działa po wzięciu a nie jak ssri/snri ma się ,,rozkręcać” dwa miesiące żeby gówno zrobić. No i prega nie uzależnia
@Turkotka: mi psychiatra powiedział że leki są niepotrzebne bo jestem normalny i powieniem co najwyżej pójść na terapię bo moje spierodlnie wynika jedynie z lenistwa (_ )
@H13D: nie wiem ja widzę że na receptę to w #!$%@? ciężko dostać cokolwiek, ja psychiatrze zmysłem nawet o tym że myśli samobójcze mam bo chcialem spróbować czegoś mocniejszego a on mnie #!$%@? na terapię. Myślisz że szukać czegoś bez recepty czy próbować z innym psychiatra ?
@imanubba Nie jest chyba tak ciężko, może po prostu wyszedłeś niewiarygodnie, lub nie chcę przepisać młodej osobie. Generalnie myśli samobójcze są przeciwwskazaniem do brania benzo( ͡º ͜ʖ͡º) słyszałem, że pod ich wpływem łatwiej się zdecydować. Spróbuj popytać znajomych, zajrzeć do apteczki. Jak chcesz próbować z psychiatra to poczytaj o 'ataku paniki' i jedziesz koncert::
@imanubba Pewnie lepiej jak umówisz wizytę ze starszym Panem, bo wydaje mi się że leczenie benzodiazepinami jest ich domena, młodzi raczej od tego odeszli. Ale jak dostaniesz ćwiartki x'a to też bez szału. Z clonem możesz mieć problem, bo nie jest juz wykorzystywany w leczeniu ataków paniki, chociaż moim zdaniem najfajniej działa
@imanubba: Zmień psychiatrę chociaż ja o terapii słyszę na każdej wizycie. Też powoli wysuwam wnioski z wizyt moich i znajomych że lepiej powiedzieć że ma się lęki i myśli rezygnacyjne niż depresję bo dostaje się lepsze leki. Szukaj innego lekarza a nie kombinujesz bez recepty. Spróbuj jeszcze u rodzinnego ale tak jak pisałem wcześniej pytaj o pregabaline bo z benzo jest ciężko ,,jest Pan jeszcze młody” xD