Wpis z mikrobloga

#silownia
#mirkokoksy
#przegryw

Znajomy 1 - chodzi czasem na ściankę wspinaczkową, odżywia się głównie frytkami i losowymi rzeczami - klata jak adonis

Znajomy 2 - nie chodzi na siłownie, tylko na sztuki walki. Pije dużo słodkich napojów, je słodycze i raczej nie dba specjalnie o makro w produktach. Efekt: duża masa mięśniowa, trochę tłuszczu, ogólnie sylwetka raczej na plus

Znajomy 3 - odżywia się głównie alkoholem, pochodził na siłownię miesiąc i od razu fajne ramiona mu się zrobiły. To było rok temu, od tamtego czasu tam nie był, wciąż dobrze wyglada

Ja - zjem jakiś słodycz może raz w miesiącu, alkohol też podobnie, ćwiczę w domu swoim sprzętem od października 2019, staram się trzymać kalorii (mniej więcej). Mam 190cm wzrostu, kiedy zaczynałem ważyłem 67 kg, teraz ważę 82. Co się zmieniło przez 2 lata regularnych ćwiczeń? Urósł mi brzuch oraz podgardle, wzrost siły jakiś tam jest ale niewielki. Wyglądam jakbym nigdy nie ćwiczył, typowy skinnyfat 22 lata.

Niestety tak wygląda rzeczywistość kiedy nie ma się genów. Poćwiczę jakoś do marca, jak sytuacja dalej będzie tak wyglądać, zainteresuje się sterydami - aby osiągnąć to co zwykły człowiek ma po kilku wizytach na siłowni oraz diecie z alkoholu i śmieciowego żarcia.
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gigazyeb: genetyka determinuje czy skończysz na 700, 800, 900 czy 1000 plus kg a nie czy zrobisz 500-600 bo tyle to nawet zrobi największy odpad. Na złym poziomie to rozpatrujesz
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: My gadamy o gościu co 70 kg wyciska xD i o tym rozmawiamy, a nie czy ktoś wyciśnie 180 a ktoś 220 To co piszesz ma jakiś wpływ na to czy będziesz mistrzem powiatu, europy czy świata. Wtedy liczą się szczegóły. To czy masz 14 cm czy 16.5 nadgarstek ma zero znaczenie do tego czy możesz wycisnąć 120 kg na klatę, bo to nie jest czynnik limitujący. Zdecydowanie 15 cm osoba wyższa z najbardziej #!$%@? stawami/przyczepami jest w stanie zbudowac więcej masy mieśniowej niż niższa z dobrymi.

Siła zależy od masy mięśniowej, techniki oraz układu nerwowego. Jest wypadkową.

Jesteś tego pewien? Byłbyś w stanie taką gwarancję dać np przemcelowi gdybyś miał pewność że będzie robił co mu
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: no to poprawiam, ze wykluczam tu osoby po wypadkach, na wózkach inwalidzkich, niepełnosprawnych fizycznie oraz umysłowo czy osoby zaczynajace w wieku np 50 lat lub posiadające zwyrodnienia/ograniczenia ruchu z różnych powodów. Na pewno w tym zbiorze nie ma osób z malymi nadgarstkami lub słabym ułożeniem przyczepów.
  • Odpowiedz
@Kasahara: Ale osoba z drobnym szkieletem też nie zrobi tyle kilogramów. Żeby móc na siebie nałożyć dużo kilogramów, to trzeba mieć najpierw na co, a jak masz kości równie grube jak u kobiety, a ramiona i klatę szeroką jak u 12letniego chłopca, to nawet jak masz i 2 metry, to te 150kg będzie na tobie wyglądać tak jak na tym zdjęciu.
Larry Wheels, który był chudym szczawiem ma chyba 19
Gigazyeb - @Kasahara: Ale osoba z drobnym szkieletem też nie zrobi tyle kilogramów. Ż...

źródło: comment_1640905889NL0QwBAe8YE7UgvpyWru1H.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kasahara: No ale gdzie tu jest coś nieprawidłowego? Jak chcesz upchać więcej mięsa na osobę 190cm z #!$%@? genem niż na osobę 175cm z dobrym?Różnica we wzroście procentowo to ~8.6%, ale osoba niższa naturalnie będzie z 15% szersza i mieć z 20% grubszy kościec. To się nie kalkuluje, osoba niższa z dobrym genem ma większą powierzchnię do nabierania mięcha.
  • Odpowiedz