Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tinder to porażka i mowie to jako różowy xd
Szukam dojrzałego emocjonalnie faceta, wiec ustawiłam przedział na 28-33 i w tym przedziale są same wyrzutki.

Nie problem trafić na przystojnego, ale później okazuje się, że:
- Jest niski (sama mam 168, wiec ponizej 180 nie wchodzi w grę, bo niski mnie nie będzie kręcił po prostu)
- Mieszka z matka 100 km od miasta wojewódzkiego xd
- Jest przy kości
- Ma skrajnie prawicowe poglądy
- Nie ma zawodu

Ja nawet nie szukam do związku, a po prostu jakieś fwb, a nawet tego nie mogę znaleźć xd
Mam jednego, chyba dobrego kandydata, ale on raczej szuka poważnego związku, wiec narazie nie podejmuje dalszych kroków.
Dodam, że szukam w Warszawie.

Masakra, nie znalazłam nawet żadnego, z którym chciałabym sie spotkać. Wymagania mam minimalne. Minimalne, żeby mnie facet pociągał, bo seks z desperacji mnie nie interesuje. Trochę mi smutno. Niby mam kogoś na seks, ale ten seks mnie do końca nie satysfakcjonuje, a w takim tempie to nie znajde nikogo nowego do 40. #tinder #przegryw #oswiadczenie #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61c990250ed247000a91fedf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 84
OP: @Proba_Ratowania_Poziomu: a to niby dlaczego? Ludzie przecież potrzebują seksu, a nie zawsze są w związku. Zapraszam do 21 wieku xd

@przegryw_wykopu: charakter jest ważny jak już zaakceptujesz wygląd. Po co mi facet, który mi się nie podoba fizycznie? Z takim to seks będzie słaby, bez namiętności. Zejdź chłopie na ziemie.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
OstryŚwirus: Ja jestem na tinderze prawie 3 lata i poznałam tylko jednego sensownego chłopaka, ale nic z tego nie wyszło. Spotkaliśmy się 5 razy i zghostował. Zazwyczaj jak się trafi przystojny, to jest jakiś taki tępawy tzn. nie ogarniają choćby tylko odmieniania końcówek, ale to mnie od razu oziębia xD Albo, co gorsza, patus... czy inny wulgarny seba. A jak się trafi inteligentny to cieleśnie nie jest w moim guście. Do