Wpis z mikrobloga

@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: a co ma szur do ekonomii? SZUR? jpdr. Co ty masz za tok myślenia? Przecież dla banksterów jeszcze lepiej, jak będą mogli kontrolować Twoje pieniądze.
Np. Dostaniesz maila : Romuś, nie zapominaj żeby kupić gumki, bo Kasia właśnie skorzystała z "intymnego fryzjera" i zapłaciła kartą. a za 2 minuty. Romuś, nie kupuj gumek, bo Kasia zadzwoniła do Michała jednak.
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Szczepie sie, czemu miałbym nie? Oczywiście nie na choroby, które mi nie zagrażają, tj grypa, czy covid, nie jestem w grupie ryzyka, rozumiem, że pytałeś o szczepienia na gruźlice, polio, i tym podobne?
Bo chyba nie pytasz, czy zdrowy, 30 letni chłop sie szczepi na chorobe starców? Na badania prostaty też jeszcze nie chodziłem, ale ty pewnie tobie pewnie ojciec od podstawówki palcem sprawdza XD
Przecież dla banksterów jeszcze lepiej, jak będą mogli kontrolować Twoje pieniądze.Np. Dostaniesz maila : Romuś, nie zapominaj żeby kupić gumki, bo Kasia właśnie skorzystała z "intymnego fryzjera" i zapłaciła kartą. a za 2 minuty. Romuś, nie kupuj gumek, bo Kasia zadzwoniła do Michała jednak.


@dlugi-gr Tak, dokładnie tak to wygląda jak płacisz kartą. Właśnie wczoraj dostałem sms'a od ministra finansów, żebym nie kupował gumek, bo różowa już kupiła. Bardzo pomocne, bo tak