Wpis z mikrobloga

@Phyrexia: Ile ja się nasłuchałem takiego gadania, sam mieszkam w poniemieckim domu gdzie powiesiło się dwóch ludzi (pijaków w latach 90) i moja mama jak żyła to słyszała kroki na górze, a to na schodach kogoś widziała darła #!$%@?, wyszedłem obsrany nic nie było, a to za klamkę ktoś w nocy łapał i naciskał jak spałem. Ojciec też #!$%@?, dziadek zmarł ktoś mu pukał w nocy do drzwi, wyszedł nie było
@ziemniag: pamietam jakby to było dzisiaj jak naszykowalem sobie koszule na zakonczenie roku szkolnego jakos w podstawowce, powiesiłem ją na klamce od drzwi i polozylem sie spac. wieczorem sie przebudzilem, popatrzylem w strone drzwi i sie w #!$%@? przestraszylem xD zapomnialem ze to tam wieszałem i myslalem ze to duch, schowalem sie pod kołdre i staralem sie jak najszybciej zasnac. Rano jak popatrzylem na koszule jak juz bylo jasno to pomyslalem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@ziemniag: Jak byłem mały starzy do pokoju kupili mi na ścianę taką drewnianą mordę jak jakiegoś szamana voodoo z wielkimi białymi wyszczerzonymi zębcami zrobionymi z jakichś kamieni. Co się na tego #!$%@? spojrzałem w nocy to widziałem jak rusza mu się ta gęba i miałem takie jazdy jakbym był po marihunanen wstrzykniętym dożylnie, albo na jakimś kwasie. Kołdra na łeb i bałem się nawet spojrzeć w jego kierunku. Dobrze ci #!$%@?,
Ile ja się nasłuchałem takiego gadania, sam mieszkam w poniemieckim domu gdzie powiesiło się dwóch ludzi (pijaków w latach 90) i moja mama jak żyła to słyszała kroki na górze, a to na schodach kogoś widziała darła #!$%@?, wyszedłem obsrany nic nie było, a to za klamkę ktoś w nocy łapał i naciskał jak spałem. Ojciec też #!$%@?, dziadek zmarł ktoś mu pukał w nocy do drzwi, wyszedł nie było nikogo i