Wpis z mikrobloga

  • 171
Właśnie skończyłem oglądać cały serial #theoffice. Podchodziłem do niego bardzo sceptycznie ale bardzo mnie zaskoczył i rozbawił.
Jeden z lepszych seriali komediowych jaki oglądałem.
Niektóre sceny bardzo podobne do tego co się dzieje u mnie w pracy w biurze xd
Najsmutniejszy moment serialu to odejście Micheala.
Najsmiejezniejsze to rywalizacja i robienie sobie kawałów między Jimem a Dwightem. Xd
Szkoda ze juz się skończyło.
Może polecicie jakis podobny serial?
#serial #seriale
  • 57
@kopek: Ja polecam Seinfielda - jest nieco oldskulowy - ale za to świetnie oddaje klimat lat 90-tych. Poza tym to klasyka gatunku (najpopularniejszy sitkom w USA) - wiele późniejszych seriali z niego czerpało, w wielu znajdziesz nawiązania.
Idąc tym tropem - Pohamuj Entuzjazm - to serial twórcy Seinfilda, jest na HBO.
A jeśli lubisz jak serial mrozi konkretnie - to koniecznie Peep Show - nie wiem czemu jest tak mało popularny
@kopek:

Niektóre sceny bardzo podobne do tego co się dzieje u mnie w pracy w biurze xd


Ja się raz czułam jak Pam, w którymś z pierwszych odcinków. Szef przyszedł i rzucił 900 zł na biurko i mówi, że premia. Ja oczy jak pięć złotych, on pyta na co wydam to już zaczęłam snuć plany o rozpoczęciu życia na nowo na co on zareagował śmiechem i powiedział, że żartuje bo to
Niektóre sceny bardzo podobne do tego co się dzieje u mnie w pracy w biurze xd


@kopek: tylko dlatego lubiłam ten serial, troszkę. Ale oglądałam wersję UK. I myślę, że Ricky Gervais #!$%@?ł tam kawał dobrej roboty. Przymierzałam się do amerykańskiej, ale na razie się jakoś nie mogę zebrać, jako, że te pierwsze sezony to chyba to samo co w UK.