Wpis z mikrobloga

Mój pierwszy samochód. Ostatnie 3 lata ciężko pracowałem żeby dzisiaj było mnie na to stać. Dla niektórych to bieda samochód a dla mnie to mega skok jakości życia.

#aryoconcent #pokazauto #chwalesie

Ofc na gaz, bo liczę że ceny wrócą do normalności i będę mógł sobie w sensownej cenie jeździć a najważniejsze że dziecko nie będzie już przewożone w 20 letnim gruzie tylko w czymś bezpieczniejszym
Aryo - Mój pierwszy samochód. Ostatnie 3 lata ciężko pracowałem żeby dzisiaj było mni...

źródło: comment_1640162032lEuxmay8CRWBNb06wnFo9h.jpg

Pobierz
  • 400
  • Odpowiedz
@Aryo: też chciałbym kiedyś auto z salonu i też wiele razy myślałem o Dacii.. eh, Mirku, a w jakim brałeś kredycie? Jaki był wkład własny? Jak wogóle wygląda finansowanie takiej inwestycji?

Btw, ja też bym oddał do konserwacji podwozia, tym bardziej póki auto jest nowe i ogniska korozji się nie zaczęły. Dużo słyszałem o pordzewiałych Daciach więc ani chwili bym się nie wahał. Koszt takiego zabiegu u mnie w mieście to
  • Odpowiedz
@Aryo powiedz mi jak to jest jezdzic Dacią. Nie czujesz się w jakiś sposób gorszy od reszty? Dzieci nie wstydzą się kiedy podwozisz je do szkoły? Jak spotykasz znajomych na miescie to prężysz się jak paw czy odwracasz głowę w drugą stronę i uciekasz pierwszym możliwym skrótem? Najbardziej interesuje mnie ten psychologiczny aspekt posiadania takiego bieda-samochodu.


TYMCZASEM
N.....r - > @Aryo powiedz mi jak to jest jezdzic Dacią. Nie czujesz się w jakiś sposó...

źródło: comment_1640172393Os40bHd3V8GOIT31sX4v2O.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@mariecziek:

Są już tempomaty w Daciach?


Są. I taka ciekawostka. Jak się kupi kompletnego golasa to ma tam ogranicznik prędkości (są obowiązkowe). Żeby mieć tempomat to wystarczy z takiego wymontować plastikowy przełącznik i zastąpić go przełącznikiem z wersji z tempomatem.
I ma się tempomat za free ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aryo: No i super zawsze mnie śmieszy kupowanie za taką kase jakiś 15 letnich gruzów bo to premium xD a czas swoje robi wszystko się zużywa no ale marka musi być pod domem kij tam że się sypie..
  • Odpowiedz
@Aryo: jak narzekasz na bagażnik to trzeba było poczekać na Joggera, cenowo by pewnie wyszedł podobnie, a konstrukcyjnie nowsze auto niż Duster, który już jest po facelifcie, a druga generacja i tak niewiele się różniła od 1.
  • Odpowiedz
@Aryo: gratki Mirku, Dacia poczyniła spory progres pod kątem designu i teraz nawet ich Sandero wygląda spoko. Plus to że nawet tańsze auta mają już oświetlenie ledowe robi fajną robotę :) A zapach auta z salonu + fakt, że żaden Seba nie pierdział wcześniej w Twój fotel to coś pięknego. No i najwazniejsze - nie martwisz się, czy w tej mitycznej "kilkuletniej klasie premium za te same pieniądze" nie jebnie skrzynia
  • Odpowiedz