Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marjanoos: nie wiedzie, ale jak robot przejedzie raz albo dwa razy dziennie podłogę to i w kątach zbiera się mniej kurzu. Nawet na meblach widać ile mniej kurzu się osadza. Od kiedy mamy robota odkurzamy zwykłym odkurzaczem raz w tygodniu, wcześniej trzeba było codziennie (3 baby i kot w domu #pdk)
@chuckmls: no faktycznie, użycie gniazdka to katorga ( ͡° ͜ʖ ͡°) paranoja, ile ty masz lat, 90?

coś słabo ci działa bo u mnie na parterze robi 100m2 w 50-60 minut


@revoolution: tak jest to katorga, 50-60 min buczenia na 100m? XD Ciągle gorzej niż 6 min 220m2. Jak Ci się w kuchni nakruszy, to pewnie czekasz na "dzień sprzątania" czy może zadajesz rumbie zadanie na
@michal_gol: Wmasz rację. #!$%@? jest dużo, ale nie 2h:) chyba że dom 2pietra.
Pod dachem mam alergika wiec musi być wodny. A taki szybki akumulatorowy by mi się przydało to prac natychmiastowych:)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michal_gol: mam go. Ciągnie nieźle, ale bez worka zajedziesz silnik, zapchasz go pyłem. Do odkurzania w domu jest głośny, ma krótki kabel, plastikową rurę i generalnie iest niewygodnie ;) Sprzątam nim samochody i poprawiam od czasu do czasu dywany czy kanapy przed praniem ekstrakcyjnym.