Wpis z mikrobloga

@revoolution: aha XD ja też mam twoje zdanie w piździe, z tym że się kompromitujesz i po prostu jesteś śmieszny. Idź do rzeki po wodę, bo w sobotę się będziesz kąpał XD Wykop nowy dół na latrynę, bo stary się przelewa.
  • Odpowiedz
@revoolution: XDDDD o #!$%@? co za robak biedak XD Swoją drogą ładna frustracja z ciebie bije typie, #!$%@?łeś majątek na krypto? Inwestycja nie pykła? Miało być pewne a wyszło jak zwykle co nie? Obstaw sobie jakiś meczyk, może siądzie (jak twoja psychika) hehe.
  • Odpowiedz
@revoolution: z neta? XDDD pewnie dlatego na miniaturce mam toptank z napisem chuckmls XDDD jeszcze typ zazdrosny o formę, no pięknie, nie dość że się zesrał że odkurzacz prodom jest lepszy od dysona, to jeszcze o muskulaturę się sra XDDDDDDD ale jesteś żałosny.
  • Odpowiedz
@chuckmls: kupił sobie zegarek i musiał wrzucić do neta xD kupił sobie perfum i musiał wrzucić do neta xD podniósł sztangę i musiał wrzucić do neta xD ja #!$%@? widać mamusia mało zwracała uwagę na ciebie skoro szukasz atencji na wykopie, ale pewnie szlajała się po familokach od faceta do faceta więc jak mogła synusia wychować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@revoolution: widzę, że jesteś na skraju załamania, że musisz mówić brzydkie rzeczy o rodzinie XD Perfum za twoją całą wypłatę mam całą półkę, właśnie się psikałem, bo wychodzę z domu (jak nie wychodzę, to też się psikam). Powiem ci tak, to nie nasza wina, że ci się źle wiedzie i nie stać cię na porządny odkurzacz a co za tym idzie, poprawienie jakości życia. Wiesz czemuś biedny? Boś głupi. Zamiast
  • Odpowiedz
@chuckmls: gościu taki z ciebie bogacz a dalej samochodu się na ogórkach nie dorobiłeś xD Ja z miesięcznych zysków z firmy mógłbym wykupić pewnie całą Twoją rodzinę razem z psem kotem i sąsiadem ^^ Pewnie w życiu na koncie sześciu zer nie widziałeś, tylko jedno przed lustrem ( ͡° ͜ʖ ͡°) A ja sobie sprzedałem działeczkę za 2 bańki i w dupie mam takich popaprańców jak
  • Odpowiedz