Wpis z mikrobloga

@michal_gol: Z jednej strony jest to niby w jakiś sposób imponujące, ale z drugiej strony jak się pomyśli, że się z tym żyło i w ogóle nie przeszkadzało to jednak trochę bez sensu przepłacać xd
  • Odpowiedz
przecież każdy sensowny odkurzacz będzie lepszy od takiego dysona


@revoolution: Miałeś kiedyś taki odkurzacz że takie herezje i głupoty wypisujesz? Czy tylko na jakieś cyferki patrzysz?
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 1
@revoolution: tyle, że taki dyson czy każdy inny odkurzacz akumulatorowy będzie sobie wisiał na stojaku i w każdej chwili będzie gotowy na szybkie sprzątanie czy przelecenie kuchni jak się trochę mąki usypie


No i szczotka z obrotową rolką robi robotę.

@Iskaryota: co więcej nie trzeba od razu Dysona, kupiłem Hoovera za 370zł i efekt miałem identyczny.
Swoją drogą, nie zaglądam nikomu do portfela, no ale #!$%@?, koleżka ma
  • Odpowiedz
@revoolution: Wyciąganie normalnego odkurzacza kablowego to katorga, jest ciężki, trzeba się schylić i przełączać między gniazdkami. Sam prócz dysona mam xiaomi ze skanowaniem laserami i innymi bajerami jednak wolę przelecieć dysonem w 6 min 2 piętra, niż jak mi automat buczy i jeździ 70 min na 78m2.
  • Odpowiedz
@michal_gol: bardzo szybko ten pojemnik plastikowy zmatowieje (porysują go drobiny kurzu/piasku) i już efekt nie będzie taki zajebisty. Ciesz się nim póki widać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@revoolution: jak wyżej. Akumulatorowy bierzesz w rękę i odkurzasz. W zwykłym trzeba się pieprzyć z rozwijaniem kabli, przełączaniem między gniazdkami, bo kabel nie ma 50m i zwykłe zajmują więcej miejsca. Ale i tak warto mieć też zwykły, bo żaden akumulatorowy nie odkurzy tak jak zwykły. Dodatkowo klasyczny starczy na 20 lat, a akumulatory padają nawet po 2.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@apee: nic nie przebije codziennego odkurzania robotem, albo odkurzacza centralnego jeśli mieszkasz w domu a nie mieszkaniu
  • Odpowiedz
@apee: mój ręczny po 3 latach leży w szafie bo nie daje rady akumulator, do tego w porównaniu ze standardem a nawet robotem, siła ssania to śmiech po kilku latach użytkowania
@Leniek: na drugim mieszkaniu mam centralny - zajebista sprawa
  • Odpowiedz