Wpis z mikrobloga

Prędzej doczekam budowy domu niż skończonego mieszkania na tip top ( ͡° ͜ʖ ͡°), lepiej na razie nie będzie, a ja bardzo chciałam pochwalić pana stolarza mireczka @MOSKITek ʕʔ

Rok temu szukałam najpierw biurek (a był to moment, że w sklepach wszystko było przetrzebione przez home office), potem jakiegoś szybkiego diy jakby taką dużą przestrzeń biurową na dwie pracujące zdalnie osoby zrobić. Napisałam narzekającego posta na stany magazynowe, a @MOSKITek go skomentował, że może mi zrobić takie dwa blaty :) I choć minął już rok ja nadal jestem zachwycona naszą współpracą, 10/10, polecam pana @MOSKITek bardzo-bardzo. Pomógł, doradził, ekspresowo wysłał, wytłumaczył, zaolejował. Wybrałam dębowe drewno 2x150cm o grubości 2,5 cm i sprawdza się idealnie, po roku nic się nie zapada, odkształca, jest bardzo wygodnie :)
A, no i blaty są na szafkach i kozłach z ikei.

A co do zdjęcia, żeby uprzedzić możliwe czepliwe komentarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1. Kable przy kinkietach na razie będą tak straszyć, bo niebieski stracił cierpliwość do mnie i do moich wymysłów na najbliższe pół roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Głowa barana to kinkiet XD Ma miejsce na żarówki w oczodole, wyszperałam tę perełkę na olx i natychmiastowo jej zapragnęłam, ktoś musiał mieć ułańską fantazję XD
3. Zegar pójdzie w dół, jest za wysoko, ale powieszenie tych rzeczy trwało rok, więc pewnie też poczeka do kolejnego zrywu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4. Ta przerwa pod Aviationem Kaji jest na trąbkę, ale nie wykoncypowałam jeszcze na czym ją powiesić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
5. Nie mam pomysłu co z tymi kablami zrobić, a doprowadzają mnie do szewskiej pasji, mamy ich ogrom ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mile przyjmę jakieś wskazówki.
6. Na długiej liście rzeczy do kupienia gdzieś tam jest wpisana ścianka ażurowa z lamelek, która będzie przy mojej części biurka oddzielając przestrzeń od przedpokoju, dlatego też z plakacikami nie idę dalej w prawo.

No, to chyba tyle, jeszcze raz dziękuje @MOSKITek za dobrą robotę i życzę wam smacznej kawusi ʕʔ
#stolarstwo #meble #pokazbiurko #polskiedomy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
lunaria - Prędzej doczekam budowy domu niż skończonego mieszkania na tip top ( ͡° ͜ʖ ...

źródło: comment_1640082612Yv3kEb4GcpNFyNYElJbw2Z.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@hellyea o i teraz zauważyłam, że pisałaś o szynie - to u mnie nie przejdzie ( ͡º ͜ʖ͡º) kocham maksymalistyczne przestrzenie, nie znoszę pustych ścian, to że tu nie jest wszystko zadziabdziane to po prostu zostawiłam sobie miejsce na nowości, a na każdej ścianie, czy bocznych, których nie widać, czy w sypialni jest to samo. Kocham rupieciarnie, najchętniej bym wypchanego pawia jeszcze postawiła z boku i
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Euphor po kilku poprzednich te są serio wygodne, na tyle szerokie że mogę w siadzie tureckim na nim siedziec i podpierają głowę, a chłopak się umie rozłożyć na nim, że sobie pół lezy-pół siedzi. Jak na cenę 500 zesta czego chcieć więcej? Kierować się estetyką w nich nie zamierzam, bo żadne krzesła stricte biurowe mi się nie podobają, a z niebiurowych korzystać przez tyle godzin dziennie nie zamierzam. Rachunek jest prosty
  • Odpowiedz
@lunaria jak bym miał pracować zdalnie to te fotele won. Tylko skóra . Można kupić z ogrzewaniem i masażem. Sam mam i różowemu też kupiłem. Zajebiste to jest.
Dodatkowo na biurka lampy z benqu. Te wygięte. Kosztują majątek , a paradoksalnie sprzedają się w każdej ilości bo też są zajebiste. Sam mam i warto było wydać. Świetny projekt i wykonanie.
Brakuje jakichś nadstawek a kompy bym w-----ł na skraje biurek i
  • Odpowiedz
@bomba4: wstawiając to zdjęcie chciałam pochwalić mireczka stolarza i może mój post w ramach wdzięcznosci dałby mu zasięg itp (choć trzymam kciuki i wierzę, że nie potrzebuje reklam ode mnie, tylu ma klientów ^^), ot, tak się robi XD za to dowiedziałam się, że nikt nie czyta postów, tylko od razu leci skrytykować, leci po sensacje (via komentarz, że to zestaw 100pro z ikei), i musi, musi być powiedzieć, jakbym
  • Odpowiedz
@muchabzz: pokażę, jak niebieski odzyska cierpliwość i złoży najlepsze okazy, które być może mu trochę rozwaliłam przez przypadek podczas przeprowadzki ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ja sobie zapomnę jak bardzo przewracam oczami czytając komentarze, bo razem z czołgami będą książki i masa pierdoł podróżniczych, to na pewno przeczytam monologi o gustach literackich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz